REKLAMA

Epoka lodowcowa zagościła w Galerii Mazovia

REKLAMA

Jest ogromny miś polarny. Jest igloo, małe i duże. Są też zabawy i interaktywne gry. A wszystko to podczas Epoki Lodowcowej w Galerii Mazovia, która przygotowała atrakcje specjalnie z myślą o najmłodszych, którzy właśnie mają ferie zimowe.

Zdaje się, że Epoka Lodowcowa w galerii ściągnęła prawdziwą zimę również do Płocka. Jeszcze niedawno nie sądziliśmy, że śnieg będzie zalegał na ulicach i chodnikach, a dzieci będą przesyłać nam zdjęcia bałwanków. Jeśli maluchy zmarzną podczas śnieżnych zabaw, mogą zajrzeć do Galerii Mazovia, gdzie przeniosą się w świat Eskimosów i polarnych niedźwiedzi.Jeszcze do 25 stycznia, w godz. 12-19 czynna będzie wystawa, która doskonale odwzorowuje krajobraz arktyczny. Dzieci mogą spotkać ogromnego niedźwiedzia polarnego, odwiedzić igloo z lodowymi skamielinami, wejrzeć w głąb magicznego przerębla albo doświadczyć zjawiska zorzy polarnej.
Każde z interaktywnych stanowisk zawiera liczne atrakcje, a na poszczególnych stanowiskach są Eskimosi, którzy dbają o bezpieczeństwo najmłodszych. Dzieci, które odwiedzą miasteczko, również będą mogły przebrać się w strój Eskimosa i zapozować do pamiątkowego zdjęcia na lodowym tronie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU