REKLAMA

Epoka Lodowcowa rozpoczyna się w Płocku

REKLAMA

I nie chodzi tu wcale o sypiący za oknami śnieg, chociaż jest to widok rzadki tej zimy. Na wyjątkowe ferie zimowe z Epoką Lodowcową zaprasza Galeria Mazovia, która zaplanowała na najbliższy tydzień sporo atrakcji.

Od 18 do 25 stycznia dzieci wraz z rodzicami skorzystają z niezwykłej, zimowej przygody. Do Galerii Mazovia przybędą mieszkańcy Arktyki, a spotkać się z nimi będzie można codziennie, w godzinach 12-19.

Do świata wiecznej zimy odwiedzający galerię przeniosą się dzięki specjalnej wystawie tematycznej, która umieszczona zostanie między lodowymi rzeźbami, skórami i zaśnieżonymi choinkami. Pojawią się tam igloo z efektem zorzy polarnej, lodowe skamienieliny i ogromny niedźwiedź polarny.

Dzieci skorzystają nie tylko z efektów wizualnych. Powstaną bowiem bajkowe, interaktywne stanowiska, mieszczące gry i zabawy edukacyjne, na przykład budowę i dekorowanie igloo, będzie również stanowisko plastyczne w tematyce eskimoskiej, ścianka edukacyjna oraz magiczny przerębel.– Za bezpieczeństwo i przebieg zabawy przy każdym stanowisku odpowiada prawdziwy Eskimos.
Na każdego fana lodowej epoki czekać będzie też specjalnie zaaranżowane studio z kostiumami, gdzie rodzice będą mogli zrobić pociechom wyjątkową pamiątkową sesję zdjęciową na lodowym tronie i w epokowej aranżacji – zachęcają organizatorzy.

Jak widać za oknem, tegoroczna zima jest kapryśna, a pogoda zmienna. Warto więc zapewnić dzieciom atrakcje, które od pogody zależeć nie będą. Wystawa będzie czynna codziennie w dniach 18-25 stycznia, w godzinach 12-19 na poziomie 0.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU