REKLAMA

Dzisiaj biorę wolne – nowy teledysk z Płockiem w tle

REKLAMA

Michał Zawidzki, występujący jako ZAWIDZKI, świętuje dzisiaj premierę teledysku do singla pn. “Biorę wolne”. Płocczanie rozpoznają w klipie zarówno znane nam miejsca, jak i osoby…

“Biorę wolne” to pierwszy singiel z nowo powstającej płyty “ODTRUC2E” (czyt. Odtrucie). Umowę na realizację płyty Zawidzki podpisał z Gram Records. Wokalista pochodzi z Płocka, obecnie część czasu spędza w okolicach Warszawy, ale to właśnie nasze miasto wybrał na realizację teledysku do najnowszego utworu. Od 2 sierpnia kręcony był w Płocku klip do utworu z ekipą AG Studio, laureatów m.in. nagrody Eska Music Awords (znani są m.in. z produkcji teledysków dla Mroza, Pokahontaz czy Sound’N’Grace).

Produkcją utworu zajął się IVE (producent m.in. Kaena, Drużyny Mistrzów) oraz Chris Toffson (producent m.in. Sylwii Grzeszczak i Libera, Jeden Osiem L, Magdy Femme). Tekst i muzykę napisał sam Zawidzki, a utwór mówi o chwili spokoju, wciśnięciu guzika RESET i oderwaniu od szarej, nudnej rzeczywistości.

A jaki był pomysł na teledysk? – Koncepcją było zatrzymanie czasu, chwila resetu, wzięcie oddechu od codziennego życia… – mówi Michał. – W każdym miejscu, w którym przechodzę, zatrzymuje się czas, a ludzie zamierają na chwilę w miejscu – dodaje.W klipie zobaczymy m.in. piosenkarkę Magdę Famme czy Wojciecha Burdanowskiego, mistrza Europy w K1. – Właśnie dostałem wiadomość z ESKA TV, że premiera klipu będzie w najbliższy piątek o godzinie 18 na ich antenie, nie wyobrażam sobie lepszego przypieczętowania tej produkcji. Jestem miło zaskoczony i jeszcze w to nie wierzę… – zdradza wokalista.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Kojot says:

    Ej co robi syn Gumisia w sklepie odzieżowym???? Zdradził ojca? ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU