REKLAMA

Dzień Dziecka w płockich galeriach

REKLAMA

W piątek dzieci miały swoje święto. Z tej okazji płockie galerie przygotowały sporo atrakcji. Jak bawiły się maluchy w Galerii Wisła, Galerii Mazovia oraz Atrium Mosty?

Galerii Mazovia organizatorzy postawili na aktywność fizyczną, ale i umysłową. Dzieci mogły uczestniczyć w grze terenowej, odbywającej się na terenie całej galerii, na którą składał się m.in. slalom z piłką nożną, gigantycznym dartem, gra w klasy, wirtualne rozgrywki sportowe, ogromne puzzle, tory przeszkód czy labirynt.

Nie zabrakło też pokazów i warsztatów prowadzonych przez lokalne instytucje pozarządowe, zajmujące się sportem, m.in. tańcem, szachami, koszykówką, fitnessem i tenisem stołowym. Chętni mogli wziąć udział w Turnieju Fifa 2018. Dzieci częstowane były także watą cukrową, popcornem i sezonowymi owocami!

Atrium Mosty zaprosiło maluchy na spotkanie z Pszczółką Mają. Dzieci mogły zaprojektować własne gadżety z bohaterami bajki i zrobić sobie zdjęcie z Mają. Organizatorzy zaplanowali także sporo konkursów, a na odważnych czekał pajęczy labirynt.

Najmłodsi mogli sprawdzić też swoje umiejętności w rzucaniu do celu, grach multimedialnych, atrakcją była również Fabryka Koszulek, w której z pomocą tabletów mali goście galerii projektowali T-shirt z wybranym bohaterem. Pojawiło się też pszczele atelier fotograficzne, była okazja do wcielenia się w postać ze świata Mai. Dla małych artystów przygotowano też kącik plastyczny.

Jeśli nie zdążyliście w piątek skorzystać z tej atrakcji, Dzień Dziecka w Atrium Mosty będzie trwał również 2 czerwca.Dzień Dziecka w Galerii Wisła potrwa natomiast trzy dni, do 3 czerwca. Na dzieci czeka kraina pluszaków, w której każdy może stworzyć swoją własną, wyjątkową maskotkę. Dostępna jest również strefa krawiecka i misiowa strefa filmowa.

Oprócz tego, przygotowano kolorowy plac zabaw, strefę plastyczną, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami. Na dzieci czeka także wata cukrowa. W sobotę (2 czerwca) każdy, kto zrobi zakupy za minimum 100 zł, otrzyma jednego ze 100 misiów z metryką urodzenia. Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Promocyjnym.

Sportowe atrakcje, pluszaki, filmy i koncerty. Co wybrać na Dzień Dziecka?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU