REKLAMA

Dzielnicowy rozwiązał zagadkę kradzieży

REKLAMA

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Starej Białej (powiat płocki) rozwiązał zagadkę włamania do piwnicy i kradzieży piły spalinowej. Policjant ustalił kto dopuścił się tego włamania oraz gdzie została sprzedana skradziona piła spalinowa.

Do włamania doszło w nocy z 5 na 6 marca, w miejscowości Nowe Trzepowo. Policjanci dostali zgłoszenie o incydencie w poniedziałek. W związku ze zgłoszeniem włamania, dzielnicowy, pod którego opieką jest miejscowość Nowe Trzepowo, rozpoczął ustalenia.

Podczas prac operacyjnych funkcjonariusz ustalił personalia mężczyzny, który włamał się do piwnicy oraz ustalił miejsce, gdzie sprawca sprzedał piłę. 8 marca zatrzymano sprawcę włamania, którym okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Został on przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do postawionego zarzutu i złożył wyjaśnienia. Po przesłuchaniu został zwolniony.Za kradzież z włamaniem według kodeksu karnego przewidziana jest kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU