Dzięki sąsiadce złapano złodzieja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Trwa seria włamań do płockich mieszkań. Tym razem jednak, dzięki natychmiastowej reakcji sąsiadki, skradzione rzeczy odzyskano a złodziej został zatrzymany.

Wczoraj parę minut po 11 do mieszkania na osiedlu Międzytorze dokonano włamania. Złodziej wyważył drzwi i zabrał się za plądrowanie lokalu. Na szczęście sąsiadka właścicieli była w domu i natychmiast wezwała policję.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego KMP Płock oraz policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Włamywacz, widząc co się dzieje, uciekł na ostatnie piętro i przebiegł do innej klatki, następnie wbiegł do piwnicy. Tam zatrzymali go policjanci. Okazało się, że 51-letni złodziej przyjechał “do pracy” aż z Torunia.

Funkcjonariusze, po przeszukaniu klatek schodowych, znaleźli torby reklamowe z wyrobami ze złota i srebra oraz łom, mężczyzna wskazał też miejsce ukrycia toreb z pieniędzmi. Włamywacz został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany przez płockich dochodzeniowców. Za włamanie w kodeksie karnym przewidziana jest kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji