REKLAMA

Dyskusja o wojnie dawniej i dziś w Towarzystwie Naukowym Płockim [WSTĘP WOLNY]

REKLAMA

Sekcja Dialogu Towarzystwa Naukowego Płockiego zaprasza na panel dyskusyjny „Pytania o wojnę dawniej i dziś – Perspektywa biblijna i moralna”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Brutalna agresja Rosji na Ukrainę od ponad 40 dni jest głównym tematem mediów, ale także napełnia obawą i zastanawia wiele osób. Dlatego Sekcja Dialogu Towarzystwa Naukowego Płockiego postanowiła zorganizować panel dyskusyjny „Pytania o wojnę dawniej i dziś – Perspektywa biblijna i moralna”.

– W kontekście tej strasznej wojny, wróciły pytania moralne o istotę zła, kondycję współczesnego człowieka, a także rolę wiary i religii w czasie, gdy szczęk broni zdaje się być silniejszy od głosu Boga – zwraca uwagę TNP.W dyskusji wezmą udział ks. dr Wojciech Kućko (UKSW w Warszawie – WSD w Płocku) oraz ks. dr Jarosław Stanisław Kwiatkowski (WSD w Płocku). Wydarzenie poprowadzi prof. ucz. dr hab. Leszek Zygner (PUZ w Ciechanowie), przewodniczący Sekcji Dialogu TNP.

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 17 w siedzibie Towarzystwa Naukowego Płockiego (Płock, pl. Narutowicza 8). Obowiązuje wstęp wolny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU