REKLAMA

Dwie kobiety, światopoglądy, dwa nagie ciała i jedna impreza…

REKLAMA

Tak właśnie rozpoczyna się opis najnowszego spektaklu Teatru Per Se pt. „Vivisexia”, który został zrealizowany pod okiem Mariusza Pogonowskiego. W piątek na scenie Off Off POKiS odbędzie się jego premiera.

PowiązaneTematy

Vivisexia opowiada o współczesnym świecie, który pozwala czerpać zyski ze wszystkiego. Jednak, choć asertywna i zdegustowana, odzywa się czasem nasza moralność i próbuje racjonalizować zastaną sytuację. Vivisexia to połączenie stand-up comedy z groteską i humorem na pograniczu dobrego smaku. Jak mówi jedna z postaci: „Sukces to są warunki, w których słowa nie mają żadnego znaczenia”.

W rolach głównych: Joanna Stanowska, aktorka, animatorka kultury, teatroterapeutka. Ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku i staż w Escuela Superior Del Arte Dramatico w Sevilli (Hiszpania), współpracuje z Per Se od marca; oraz Patrycja Czyżewska, świeża krew na scenie płockiego stowarzyszenia, studentka piątego, ostatniego roku Akademii Teatralnej w Warszawie. Będąc już studentką prowadziła warsztaty pantomimiczne, występowała na festiwalach międzynarodowych, m.in. w Iranie i Estonii, Dubaju i Katarze. Obecnie prowadzi zajęcia teatralne w szkole muzycznej I i II stopnia im. Anny German w Białymstoku. W lipcu była współorganizatorką Ostróda Reggae Festival. Grała również epizod w serialu „M jak miłość”.Całość została zrealizowana pod czujnym okiem Mariusza Pogonowskiego, aktora płockiego Teatru Dramatycznego. Premiera spektaklu w piątek, 20 września o godz. 19 w sali Off Off POKiS w piwnicy budynku przy ul. 3 Maja 18.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Ja says:

  „Teatroterapia to koncepcja, której głównym założeniem jest wychowanie przez teatr. Do jej podstawowych celów zalicza się osiągnięcie wewnętrznego wzrostu oraz wzbogacanie osobowości, dzięki jej oczyszczającemu wpływowi na psychikę człowieka. Teatroterapia wiąże się pośrednio z tzw. „teatrem edukacyjnym” oraz „terapią poprzez sztuki teatralne”, lecz nie należy jej mylić z tymi dwoma koncepcjami terapeutycznymi. „

  • toprz says:

   teatr nowoczesny to ostatnie miejsce do wychowywania kogokolwiek. bez odpowiedniej wiedzy można sobie zrobić krzywdę wychowując się w teatrze. dla mnie najgorsza koncepcja i śmieszna nazwa

   • Ulka says:

    Ja chyba znam bardziej „ostatnie miejsca” do wychowywania niż teatr.

 2. Roko koko says:

  Jaka jest cena biletów??

 3. Inka says:

  kto to jest teatroterapeutka? ;>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU