REKLAMA

Dwanaście kolizji i wypadek

REKLAMA

Bardzo trudne warunki na drodze spowodowały, że w ciągu ostatniej doby nasiliła się ilość kolizji na płockich drogach. Policjanci ostrzegają, a prognozy przewidują kolejne opady śniegu i mróz.

Najpierw śnieg, potem błoto pośniegowe, mróz a do tego wcześnie zapadający zmierzch to na pewno nie są dobre dla kierowców warunki. Bardzo łatwo teraz o wypadek czy kolizję. W ciągu ostatniej doby na terenie Płocka doszło do 12 kolizji drogowych i jednego wypadku, w którym została potrącona i ranna piesza.

Również wczoraj wieczorem na ul. Wyszogrodzkiej doszło do potrącenia pieszego, jednak w tym wypadku mężczyzna nagle wszedł na przejście dla pieszych, bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd. Nie doznał na szczęście poważniejszych obrażeń ciała i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.Policjanci apelują do wszystkich kierujących i pieszych, aby szczególnie teraz zachowali dużą ostrożność na drogach i zasadę ograniczonego zaufania. Trzeba pamiętać również, że droga hamowania w takich warunkach znacznie się wydłuża.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU