Dwa wypadki, trzech rannych – zaczęła się jesień na drodze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jak informuje Krzysztof Piasek z płockiej policji, wczoraj po południu doszło do dwóch wypadków. Trzy osoby, w tym 20-miesięczne dziecko, zostały przewiezione do szpitala.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 15.30 w Słupnie. 40-letni mężczyzna, kierujący mercedesem sprinter, nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem i na mokrej nawierzchni uderzył w tył nissana primera, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych na ul. Warszawskiej. W wyniku uderzenia, nissan uderzył w wózek dziecięcy, znajdujący się w tym czasie na przejściu dla pieszych. W wózku było niespełna dwuletnie dziecko, które zostało przewiezione do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności zostaną wyjaśnione podczas przeprowadzonego postępowania.

Do drugiego wypadku doszło około 16 w miejscowości Cieszewo gm. Drobin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą accord, 20-letni mieszkaniec gm. Drobin, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, kierującemu oplem astrą, 70-letniemu mieszkańcowi gm. Drobin. Kierujący oplem i jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala w Płońsku, obrażenia nie zagrażają ich życiu. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności zostaną wyjaśnione podczas przeprowadzonego postępowania.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność. Na drogach panują trudne warunki, nawierzchnia jest mokra i śliska.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji