Dwa wypadki i kradzieże – bilans weekendu w kronice policyjnej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ten weekend był niewątpliwie pracowity dla policjantów. Na drogach w Płocku i powiecie płockim doszło do dwóch wypadków i aż 21 kolizji. Kradli też złodzieje – torebki, alkohol, kasę fiskalną czy… drogi samochód.

W Płocku do wypadku doszło 30 stycznia na ul. Królewieckiej. – Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. W wyniku zdarzenia, ranna została pasażerka forda, którą przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło także na terenie powiatu płockiego, w Łącku. Kierujący samochodem volvo, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki citroen. W wyniku zdarzenia obydwaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala.

Policjanci zatrzymali też aż 4 nietrzeźwych kierówców na terenie powiatu płockiego – w miejscowościach: Dobrzyków, Drobin, Żerniki (gm. Stara Biała) i Słubice.

Doszło także do kilku zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 29 stycznia w Płocku przy ul. Tysiąclecia, skradziono torebkę z zawartością pieniędzy i dokumentów. Wartość strat to ok. 650 zł.
  • 30 stycznia w Płocku przy ul. Kościuszki dokonano kradzieży alkoholu i kasy fiskalnej z jednego z lokali. Wartość strat wyceniono na ok. 650 zł.
  • W nocy z 29 na 30 stycznia w Pilichowie (gm. Bulkowo) włamano się do budynku gospodarczego, skąd skradziono elektronarzędzia oraz innych przedmiotów. Wartość strat ok. 1000 zł.
  • 30 stycznia w Płocku przy ul. Gąbińskiej skradziono samochód renault wraz z dokumentami i kluczykami. Straty wyceniono na ok. 3000 zł.
  • W nocy z 29 na 30 stycznia w Płocku przy ul. Traugutta, uszkodzono samochód, wybijając w nim szybę. Wartość strat to około 1100 zł.
  • W nocy z 30 na 31 stycznia w Płocku przy ul. Dobrzyńskiej, włamano się do samochodu audi, skąd skradziono panel radia oraz pendrive. Wartość strat to około 120 zł.
  • 30 stycznia w Płocku przy ul. Kutrzeby skradziono samochód renault. Wartość strat wyceniono na około 70 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji