REKLAMA

Drugi dzień festiwalu Disco Nad Wisłą za nami

REKLAMA

Tym razem pogoda nie przeszkodziła uczestnikom Disco nad Wisłą bawić się do samego końca. Mimo chłodnego wieczoru, atmosfera na festiwalu była gorąca, zwłaszcza pod koniec, kiedy pojawiła się gwiazda wieczoru Remady&Manu-L!

PowiązaneTematy

Drugi dzień festiwalu sprawił, że płocka plaża znów wypełniła się po brzegi miłośnikami muzyki disco-polo. Całe rodziny wraz z dziećmi wspólnie bawiły się na koncertach. Uczestnikom imprezy nie przeszkodziła tym razem pogoda, dzięki czemu dobra zabawa trwała zgodnie z zaplanowanym harmonogramem festiwalu.

W sobotę, 12 sierpnia już od 17 rozbrzmiewały pierwsze festiwalowe dźwięki. Na scenie tego dnia można było zobaczyć takich wykonawców jak: DJ Śmietana, DJ Gie, DJ Sequence, Elixir, Quest, DeJW, Long&Junior, Playboys, Afterparty czy Remady&Manu-L.

– Przyjechały bardzo dobre zespoły, jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza z gwiazdy takiego formatu jak Remady&Manu-L – mówił jeden z uczestników festiwalu.

Gorące Disco nad Wisłą. “To festiwal dla całych rodzin”Specjalnie przygotowana bezpłatna strefa dla dzieci sprawiła, że nie brakowało młodych uczestników festiwalu, którzy, podobnie jak ich rodzice, doskonale bawili się na imprezie.

– Jest to dla nas duże udogodnienie. Nie każdy festiwal ma taką strefę. Mogliśmy przyjść na imprezę całą rodziną. My możemy pobawić się i potańczyć w rytmach muzyki, a nasze dzieci pobawić się z rówieśnikami – mówiła jedna z festiwalowiczek.

Po festiwalu na płockiej plaży impreza przeniesie się do Grabiny na Plażę Patelnię, gdzie uczestnicy zabawy będą mogli pobawić się w weselnym klimacie. Będzie panna młoda wraz z panem młodym, tort weselny, a także nie zabraknie weselnego klimatu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU