REKLAMA

Doda & Virgin pod Płockiem na dożynkach

REKLAMA

Doda wraz z zespołem Virgin wystąpią w Starej Białej na Gminnych Dożynkach. Jakie jeszcze atrakcje będą czekać na uczestników tej imprezy?

PowiązaneTematy

 

 

27 sierpnia na terenie tzw. „szkółek” w miejscu rekreacyjno-sportowym, obok Urzędu Gminy w Starej Białej na Gminnych Dożynkach wystąpi Doda wraz z zespołem Virgin.

Dożynki rozpoczną się Mszą Świętą w kościele w Starej Białej. A od 13.30 odbędzie się zabawa na terenie „szkółek”. Tam każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy dla dzieci przygotowali zakątek odkrywców, gdzie będzie czekać wiele niespodzianek:

  • stoiska z eksperymentami i łamigłówkami dla całej rodziny
  • plenerowe warsztaty chemiczne
  • pokazy i warsztaty niezwykłych baniek mydlanych
  • pokaz eksperymentów naukowych prowadzony z udziałem publiczności
  • prowadzoną ze sceny taneczną zabawę przy muzyce.

Od około godz. 17 uczestników imprezy zabawiać będzie świetny show-man – Sztuk Mistrz Kluska, który dobrze został przyjęty w ubiegłym roku. Po nim odbędzie się pokaz Judo w wykonaniu klubu Judo Sen-Sei ze Starych Proboszczewic. Wieczorem koncert gwiazdy – Dody wraz zespołem Virgin.

– Od około godz. 14.30, podobnie jak w roku ubiegłym, Związek Gmin Regionu Płockiego zaprosi do swojego stoiska, gdzie mieszkańcy gminy będą mogli wypełnić i złożyć deklarację lub korektę deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami, sprawdzić swoje płatności, pobrać worki do segregacji, harmonogram odbioru odpadów oraz uzyskać wszelkie informacje na temat systemu gospodarowania odpadami. Przewidziano również warsztaty plastyczne, zabawy tematyczne dla najmłodszych dotyczące ochrony środowiska i segregacji odpadów, słodkie nagrody oraz kolorowe balony i drobne upominki – informują organizatorzy.

– Ponadto będzie prowadzona zbiórka baterii, książek oraz plastikowych nakrętek. Każdy mieszkaniec odwiedzanej gminy, który zgłosi się w dniu wyznaczonym w harmonogramie imprez do stoiska Związku Gmin Regionu Płockiego i przekaże naszemu pracownikowi minimum 0,5 kg baterii i/lub nakrętek plastikowych i/lub drobnych elektrośmieci, otrzyma jedną sadzonkę, np. tuję szmaragd, świerk conica, tuja danica, jałowiec żółty płożący – zapraszają.

Na Mobilnym Stoisku rozstrzygnięty zostanie konkurs promujący segregację odpadów pn. „Pokaż jak segregujesz” dla właścicieli nieruchomości, znajdujących się na terenie gminy Stara Biała. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe w postaci roweru oraz tabletu. Konkurs pn. „Pokaż jak segregujesz” został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Plan imprezy:

12.00 – Msza Święta (kościół Stara Biała)
13.30 Oficjalne otwarcie
14.30 Koncert Gminnej Orkiestry Dętej
15.30 Pokazy: Taniec, naukowy, bańki mydlane
17.00 Sztuk Mistrz Kluska – pokaz dla dzieci i nie tylko
18.30 Pokaz judo
19.30 Koncert Dody i zespołu Virgin
21.00 Niespodzianka
21.30 zabawa taneczna (zespół Green).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU