REKLAMA

Do wygrania książka Marcina Mellera z dedykacją [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

W czwartek, w Książnicy Płockiej gościł Marcin Meller. Znany dziennikarz promował swoją książkę „Między Wariatami”. Jeden z egzemplarzy, autor przekazał naszej redakcji z dedykacją dla Czytelnika, który wygra w naszym konkursie. [KONKURS ZAKOŃCZONY]

MellerMarcin Meller potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów Wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje uniwersalnych zasad. A wszystko opowiada z właściwym sobie humorem, dystansem, ciętym językiem. Uzupełnia historie o prywatne dygresje i komentarze przyjaciół i wrogów. Poza felietonami i reportażami publikowanymi w prasie, w jego książce pt. „Między wariatami” znajdują się również teksty zdradzające kulisy pracy dziennikarza, nieznane fakty i „afery” związane z niektórymi kontrowersyjnymi wypowiedziami autora, inne historie mają swoją kontynuację „po latach” lub zostały skomentowane „świeżym okiem”.

Jeśli chcecie zdobyć egzemplarz ze specjalną dedykacją i przy okazji dowiedzieć się, dlaczego Meller został uznany za asystenta generała wojska polskiego, jak udawał rannego oficera polskiego batalionu, dlaczego księgowość w „Polityce” nie rozliczyła mu skrzynki wódki z promu oraz dlaczego ważni politycy dzwonili do jego ojca, aby zmusił syna do wycofania tekstu z druku – to weźcie udział w naszym konkursie!

Co należy zrobić, aby wygrać książkę Marcina Mellera?1. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym artykułem na pytanie: „Jaki, według Ciebie, powinien być dobry dziennikarz?”,
2. Podać swój login oraz mail (w odpowiednich polach podczas dodawania komentarza).

Nagrodę otrzymają internauci, którzy przedstawią najciekawszą, najoryginalniejszą (wg redakcji) odpowiedź. Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli, 2 lutego 2014 r. do północy. Zwycięzca będzie mógł odebrać nagrodę w naszej redakcji (poinformujemy go o tym szczegółowo w mailu). Nie przewidujemy wysyłki nagrody pocztą.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

 1. Artur says:

  Dobry dziennikarz znajdzie wszedzie ciekawy temat,co za tym idzie czytelnikow przedstawi go bezstronnie.Swietnie wyksztalcony,znajacy jezyki,operatywny,Najlepiej,zeby zjadl sniadanie wsrod mistrzow.

 2. Marzenna Siołek says:

  Według mnie dobry dziennikarz to przede wszystkim taki, który za „wszelką cenę” dąży do osiągnięcia zamierzonego celu. Więc, jeśli na przykład ma on do zrobienia jakiś ciekawy reportaż, musi przede wszystkim być bardzo dociekliwy, docierać do wszystkich możliwych źródeł, żeby drążyć w temacie i zebrać o nim jak najwięcej informacji. Dziennikarz zawsze powinien być przygotowany,musi mieć chęć do pracy i zaangażowanie w tym, co się robi. No i pracowitość.

 3. Dobry dziennikarz to taki, który potrafi wpłynąć na opinię innych i jest często cytowany.

 4. Monika says:

  Dobry dziennikarz powinien czuć, słyszeć i widzieć więcej niż inni. Powinien też szukać, dociekać i nie dać sobą manipulować. Powinien też mieć wiedzę i dążyć do niej. Nie powinien lekceważyć tematów i rozmówców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU