Do kogo strzelano na Zielonym Jarze?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałkowe popołudnie Płock obiegła informacja, że na osiedlu Zielony Jar doszło do postrzelenia mężczyzny. Co wiadomo w tej sprawie?

Przypomnijmy, 6 listopada po godz. 16.30 przy ul. Batalionu Parasol, na osiedlu domków jednorodzinnych, doszło użycia broni.

– Pokrzywdzony, 63-letni mieszkaniec Płocka, został postrzelony w łydkę – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Po udzieleniu mu pomocy w szpitalu, mężczyzna został zwolniony do domu – dodaje rzecznik.

Policjanci od razu po otrzymaniu informacji, rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Jak informują nasi czytelnicy, przeszukiwano również pobliski teren, krzaki, prawdopodobnie w celu zabezpieczenia śladów.

– W wyniku przeprowadzonych działań, płoccy policjanci z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu ustalili mężczyznę, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Wezwani do Płocka policjanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, zatrzymali w jednym z płockich mieszkań 24-letniego płocczanina, który został osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe – tłumaczy Krzysztof Piasek.

 

Strzelanina na Zielonym Jarze w Płocku. Zamknięta ulica

Strzelał do ojca i syna z zamiarem zabicia. Czy to porachunki za śmierć ojca?

Podziel się:

11 komentarzy

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji