Dni Rodziny rozpoczęte piknikiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotnie przedpołudnie w Borowiczkach zainaugurowano Płockie Dni Rodziny. W trakcie Pikniku Rodzinnego, pomimo deszczowej aury, nie zabrakło atrakcji.

Od godziny 11 na terenie Szkoły Podstawowej nr 20 całe rodziny korzystały z bogatego planu imprezy. Uczniowie szkoły przygotowali przedstawienie „Śpiąca Królewna”, kolorowo ubrani tancerze pokazywali jak tańczyć break dance czy zumbę, publiczność rozśmieszał kabaret „Układ koleżeński”. Zainteresowani sportem mogli zobaczyć, jak z bliska wygląda futbol amerykański czy sztuka walki Capoeira, wiele nauczyli się w trakcie pokazów ratownictwa medycznego. W wielu atrakcjach można było wziąć udział samemu, w tym konkursach zręcznościowych w strzelectwie, paintballu i wspinaczce po ściance, a także w sportowych potyczkach rodzinnych.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali kącik z grami planszowymi, pracą artystyczną, a także animacje i zajęcia plastyczne dla dzieci. Dzięki specjalnym ubraniom, chętni mogli poczuć się jak prawdziwi zawodnicy sumo.

Przypomnijmy, że to dopiero początek Płockich Dni Rodziny, których punktem kulminacyjnym ma być 1 czerwca, kiedy to odbędzie się marsz dla życia i rodziny. Ponadto, przewidziano siedemnaście wydarzeń związanych z rodziną, miedzy innymi:
24 maja – Piknik literacki „Słowa niosą uśmiech” z Marcinem Pałaszem – rodzinne spotkania z książką,
30 maja – Wieczór Chwały „Zaufaj (w) Płocku”
14 czerwca – Edukacyjny Piknik Rodzinny – Gwiaździsty Rajd Rowerowy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji