REKLAMA

Czas na ósme darmowe przedstawienie dla młodych płocczan

REKLAMA

Już niedługo kolejne, ósme w tym roku, darmowe spotkanie z teatrem dla najmłodszych płocczan. Tym razem PKN ORLEN i Spółdzielczy Dom Kultury zapraszają na sztukę „Doktor Nieboli”.

17 listopada w Spółdzielczym Domu Kultury dzieci wraz z opiekunami obejrzą spektakl pod tytułem „Doktor Nieboli” w wykonaniu aktorów Teatru Piccolo z Łodzi. Spotkanie z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA  – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM.

PowiązaneTematy

W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą w sumie 9 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy.

– Zapraszamy na zabawną, rozśpiewaną, pełną przygód opowieść o dobrym doktorze Nieboli, który nie cofnie się przed niczym i pokona każde zagrożenie, żeby uratować chore zwierzęta. W pełnej niebezpieczeństw i zwrotów akcji podróży do Afryki towarzyszą mu dwie pielęgniarki. Na drodze do celu staje im niebezpieczny i nielubiący zwierząt czarny charakter – Czarny Piotr. Jak skończy się ta podróż? Czy chore hipopotamki zostaną uratowane? dobry doktor Nieboli, który rozumie mowę zwierząt spróbuje im pomóc – opowiadają organizatorzy.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie. Spektakl teatralny „Doktor Nieboli” zostanie zaprezentowany 17 listopada dwukrotnie, najpierw o godzinie 11, a następnie o 14.Osoby zainteresowane udziałem dzieci w spektaklu mogą zgłosić się pod odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w dniach 13 i 14 listopada. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17 do wyczerpania dziennego limitu biletów.

W celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej PSM L-W.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU