Ćwierć tony mniejsi zapraszają na film

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W najbliższą sobotę w NovymKinie Przedwiośnie odbędzie się impreza, kończąca Wakacyjną Klinikę Odchudzania. Mniejsi o 250 kilogramów i blisko 500 centymetrów w pasie i biodrach uczestnicy udowodnili, że zdrowe odchudzanie jest możliwe.

Płocczanie, którzy zajrzą w sobotę do NovegoKina Przedwiośnie, będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia na dużym ekranie filmu z dwumiesięcznego kursu odchudzania trzydziestu jeden uczestników. Od 15 lipca trwała bowiem Wakacyjna Klinika Odchudzania, w ramach której panie i panowie uczestniczyli w warsztatach z psychologiem i dietetykiem, trenowali pod czujnym okiem trenerów z Klubu Pure, przechodzili zabiegi wyszczuplające w City Spa i… chudli. Jedni więcej, drudzy mniej, ale wszyscy z równym zapałem przychodzili na wspólne spotkania, pomimo intensywnego trybu kliniki.

Co zyskali? Większość twierdzi, że pewność siebie, wiedzę, jak chudnąć i… ogromną grupę wsparcia osób, które doskonale rozumieją ich problemy.

Zakończeniem kursu zdrowego życia były warsztaty ze stylistką Sandrą Panuś, która uczyła, w jaki sposób tuszować mankamenty figury. Wybrała również dziesięć osób, które wystylizuje specjalnie na sobotni pokaz. Dzięki temu każdy, kto odwiedzi imprezę, będzie mógł nie tylko zobaczyć przemianę płocczan, ale i skorzystać z rad stylistki.

Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak chudnie się w Płocku, przyjdźcie w sobotę, 29 września o godz. 14 do NovegoKina Przedwiośnie. Będzie wówczas można także wypełnić formularz zgłoszenia do Płockiej Kliniki Odchudzania. Formularze są również dostępne na ulotkach, które znajdą się m.in. w skrzynkach pocztowych płocczan.

Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Organizatorem akcji jest City Spa, a partnerem NoveKino Przedwiośnie i Galeria Mazovia. Sponsorzy: Urząd Miasta Płocka, Szpital Świętej Trójcy, MON-POL, ORLEN ARENA, Stylistka Sandra Panuś, C&A Płock, ZUMI SUSHI, ARTURO, Klub PURE, AVON, Glitter, Iwona Pessel – fryzjerka, Iwona Skorłutowska – wizażystka, EPICENTRUM FOLII, Kosmetyki DLA, Agencja Rewitalizacji Starówki, CNH Polska, Europejskie Centrum Kształcenia PASCAL, Perfect Body Center, ARF Magnat, Pracownia Fotografii Artystycznej Patryk Maślankowski, Fantasy Park, Agpress.

Patronat medialny nad imprezą objął PlockCafe.pl, Plocek.pl oraz Teraz Płock.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji