Coraz bliżej święta… Kultowa ciężarówka pojawi się w Płocku

REKLAMA

Wszyscy wiemy, że to reklama. Ale i tak nie wyobrażamy sobie świąt bez klimatu, który stwarza ta wielka, czerwona ciężarówka, jadąca w rytm znanej melodii. Również i w tym roku będziemy mogli zrobić sobie świąteczne zdjęcie na tle najsłynniejszej świątecznej ciężarówki. Czeka też sporo atrakcji.

Już od pierwszych dni grudnia konwój Mikołaja wyruszy w trasę po Polsce. Łącznie odwiedzi 15 miast, a 12 grudnia pojawi się w Płocku, gdzie w godzinach 16-20 będzie można skorzystać z atrakcji.

Świąteczna kampania Coca-Cola „Podaruj radość #jakMikołaj” wraz z konwojem oryginalnych amerykańskich ciężarówek, jest bardzo rozpoznawalnym atrybutem okresu przedświątecznego. Jakie atrakcje zaproponuje płocczanom w tym roku?

PowiązaneTematy

– Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającym wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami – zachęcają organizatorzy.

Dodajmy, że w tym roku kultowy hit świąteczny „Coraz bliżej Święta” wykona Katarzyna Nosowska.