REKLAMA

Ciężarówką uderzył w golfa. Ranny 19-latek

REKLAMA

Do dwóch wypadków i 19 kolizji (w tym 12 w Płocku) doszło minionej doby. Policjanci zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierowców, a 27 osób doprowadzili do izby wytrzeźwień.

Pierwszy z wypadków miał miejsce w piątek, 7 lipca, w Wyszogrodzie.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym, 35-letni mężczyzna, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i uderzył w stojącego vw golfa, którym kierował mężczyzna w wieku 19 lat – mówi rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. – W wyniku zdarzenia, kierowca golfa oraz jego pasażer doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Nie mamy informacji, aby ich obrażenia zagrażały życiu – dodaje rzecznik.

O drugim z wypadków informowaliśmy już w niedzielę. 9 lipca w miejscowości Budy Borowickie (gm. Bodzanów) kierujący samochodem marki Opel, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Trzy osoby podróżujące w pojeździe doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala, ze wstępnych informacji wynika, że nie są to obrażenia zagrażające życiu.Wypadek za Słupnem. Trzy osoby ranne

Policjanci zatrzymali w weekend dwóch nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Orlińskiego oraz na terenie powiatu w miejscowości Bronowo (gm. Stara Biała). Doszło również do kradzieży.

  • Pomiędzy 26 czerwca a 8 lipca w miejscowości Miłodróż (gm. Stara Biała) włamano się do pomieszczenia ziemianki, z którego skradziono kosę spalinową o wartości ok. 400 zł.
  • 7 lipca w miejscowości Dziarnowo (gm. Stara Biała) włamano się do domu i skradziono przewody elektryczne. Wartość strat to ok. 340 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU