REKLAMA

Chcesz się bawić? Zadzwoń! – spektakl w Płocku w doborowej obsadzie

REKLAMA

Michał Piróg, Joanna Kupińska, Marcin Mroczek, Dorota Borkowska – to niektóre z nazwisk aktorów, występujących w rewelacyjnym przedstawieniu „Chcesz się bawić? Zadzwoń!”. Artyści już wkrótce wystąpią w Płocku!

Fabuła spektaklu, który zaplanowano na 17 marca o godz. 18 w Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku (ul. Kolegialna 23), zapowiada się ciekawie.

Małżeństwo planuje dwudziestą rocznicę ślubu w Paryżu… Cudownie, prawda? Charlotte już dopina walizkę, ciesząc się na wspólny wyjazd. I wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie… kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów.

Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje więc pod panicznym znakiem zapytania!

Na pomoc przybywa Tristan – kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia… Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie, postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! No cóż, czego nie robi się dla ukochanej żony (lub bardziej ze strachu przed nią)? Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać?Jak zapewniają organizatorzy, światowa premiera sztuki „Chcesz się bawić? Zaczwoń!”to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!

Bilety można kupić na kupbilecik.pl.

„Chcesz się bawić? Zadzwoń!”
17 marca 2019 o godz. 18:00
Państwowa Szkoła Muzyczna
ul. Kolegialna 23, Płock

artykuł promowany

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU