REKLAMA

Chcecie oddać krew? Okazja już w piątek

REKLAMA

W piątek odbędzie się „Krwawy piątek z Legionem”. Będzie to okazja, aby oddać krew i wesprzeć w ten sposób ratowanie zdrowia oraz życia najbardziej potrzebujących. Uczestnicy mogą liczyć na ciekawe upominki.

W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Płocku 22 października od 7 do 13 będzie trwała akcja „Krwawy piątek z Legionem”. Wszyscy, którzy oddadzą krew, otrzymają upominki przygotowane przez partnerów wydarzenia.

Krwiodawcą może być każda zdrowa osoba w wieku od 18 do 65 lat i wadze powyżej 50 kg. Przed oddaniem krwi przechodzi się badanie. Po nich lekarz ostatecznie decyduje czy kandydat może oddać krew.

Akcje krwiodawstwa przygotowały: RCKiK w Warszawie, Klub HDK Legion oddział w Płocku i Akademickie Stowarzyszenie Ambitni w Działaniu. Patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Płocki oraz Prezydent Miasta Płocka.Każdy, kto chce pomóc w ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia, może zawsze oddać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku (ul. Medyczna 19). Rejestracja odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 13. Kontakt pod nr tel. 24 364 62 51.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU