REKLAMA

Kierowca bez prawa jazdy, a pasażer ukrywał narkotyki

REKLAMA

Podczas nocnego patrolu funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali 27-latka, który prowadził samochód bez prawa jazdy oraz jednego z pasażerów pojazdu, który ukrywał narkotyki.

Płoccy policjanci zatrzymali 21 października w nocy do kontroli mazdę. Za kierownicą siedział mężczyzna, a wraz z nim pojazdem podróżowało dwoje pasażerów.

– W trakcie policyjnej kontroli wyszło na jaw, że 27-letni kierowca mazdy nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Nerwowo zachowujący się pasażerowie wzbudzili zainteresowanie mundurowych – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Policjanci znaleźli w kieszeni spodni 28-letniego pasażera torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego. Zabezpieczony pakunek zawierał marihuanę.

Kierowca mazdy z powiatu sierpeckiego ukarany został mandatem karnym, a jego pasażerowie trafili do policyjnego aresztu. 21-latka po przesłuchaniu została zwolniona, a mężczyzna podejrzewany o posiadanie marihuany wkrótce usłyszy zarzuty.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU