REKLAMA

Wiktoria po wypadku jest w ciężkim stanie. Pilnie potrzebuje krwi!

REKLAMA

Tydzień temu doszło do tragicznego wypadku. Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, ranne zostały cztery osoby. Wśród nich, w ciężkim stanie, jest Wiktoria, 19-letnia mieszkanka powiatu płockiego, która pilnie potrzebuje krwi.

Do tego zdarzenia doszło 22 listopada po południu, na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Grabina (gm. Łąck). Według wstępnych ustaleń policjantów, 24-letnia kierująca renault na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z kierującym volkswagenem. Do szpitala przewieziono kierującą renault i podróżującą z nią pasażerkę oraz dwóch pasażerów volkswagena.

PowiązaneTematy

Tyle wiadomo z komunikatu policyjnego. Ale każdy wypadek to dramat dla uczestników zdarzenia i ich rodzin.

– To nasza córka Wiktoria w dniu swoich 18-nastych urodzin. Weszła w dorosłość z nadzieją na długie i szczęśliwe życie. Niespełna rok później, krótki wyjazd z koleżanką skończył się tragicznie. Wypadek samochodowy zmienił wszystko – piszą Agnieszka i Zbigniew Nyckowscy, rodzice Wiktorii.

Wiktoria Nyckowska, fot. archiwum rodzinne

Jak tłumaczą, Wiktoria bardzo ucierpiała, leży w ciężkim stanie w Szpitalu Uniwersytet Medyczny przy ulicy Banacha w Warszawie, na oddziale intensywnej terapii (odział C).

– Potrzebujemy dla niej krwi grupy 0Rh+. Prosimy o pomoc… – apelują rodzice młodej dziewczyny.Krew można oddać w każdym szpitalu, ale ważne jest, żeby zaznaczyć przy pobraniu, że krew oddajemy dla Wiktorii Nyckowskiej – szpital w Warszawie Uniwersytet Medyczny ul. Banacha intensywna terapia odział C.

Poważny wypadek pod Płockiem. Ranne cztery osoby, droga zablokowana [AKTUALIZACJA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. WoW ! says:

    Zakochałem się

  2. On33 says:

    Udostępniamy to wszyscy

  3. POMOCY says:

    PROSZE O POMOC!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU