W czwartek płoccy studenci organizują akcję charytatywną – turniej gry w kręgle. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie studentki PWSZ, która choruje na stwardnienie rozsiane.

Wydarzenia organizowane jest przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. Pomimo charytatywnego charakteru imprezy, nie zabraknie elementu rywalizacji. Dla zwycięzcy turnieju przewidziano puchar.

Otwarcie mistrzostw nastąpi 27 listopada w klubie Soho (Galeria Mazovia) o godzinie 16.30. Podczas zawodów będzie można nabyć cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie studentki PWSZ – Kasi Stołowskiej, która zmaga się ze stwardnieniem rozsianym.

Dzień później, 28 listopada, o godzinie 19.30 w klubie Rock’69 rozpocznie się koncert charytatywny, na którym zagrają The Grandfather – tegoroczni zwycięzcy Studenckiego Festiwalu Piosenki Katorga 2014, zespół Shredlust, a także studenci PWSZ: Patrycja Malinowska – finalistka programu Must Be The Music, Natalia Benirowska i Wiktor Argasiński, a także DJ Funky House.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji