REKLAMA

Był przebojowy Zamachowski, a już niedługo płoccy muzycy zagrają koncert świąteczny [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Wiktor Pleczyński

W piątek wieczorem Płocka Orkiestra Symfoniczna wystąpiła wraz z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Artysta swoim talentem scenicznym oczarował płocką publiczność. Płoccy muzycy już szykują ciekawy koncert świąteczny.

Zbigniew Zamachowski wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną wykonał 25 listopada dla publiczności zgromadzonej w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej takie hity jak „Papkin”, „Bo we mnie jest seks” i „Piosenka o Zielińskiej”. Aktor wzbogacił koncert licznymi anegdotami i dowcipami.

PowiązaneTematy

Zbigniew Zamachowski fot. Wiktor Pleczyński

Charyzmatyczne wykonania sprawiły, że publiczność spontanicznie przyłączyła się w śpiewie do Zamachowskiego i entuzjastycznie klaskała. Nie mniej bawił zgromadzonych na sali pianista i kompozytor Roman Hudaszek, który wtórował aktorowi podczas koncertu. Muzyków poprowadził dyrygent Rafał Kłoczko.

My Christmas Dream

Jak co roku magiczny urok przedświątecznego okresu nie może się obejść bez najpiękniejszych piosenek świątecznych. 9 grudnia, na dwa tygodnie przed Wigilią, płoccy symfonicy zapraszają do sali koncertowej.

Podczas koncertu wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Jacka Tarkowskiego wystąpią:  • Sabina Jeszka – wokal,
  • Bartosz Staszkiewicz – fortepian,
  • Grzegorz Koniarz – gitary,
  • Leszek Nowotarski – saksofony,
  • Maciek Kozioł – kontrabas,
  • Waldemar Franczyk – perkusja.

Sabina Jeszka, wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną i piękną barwą głosu. Artystka swoją popularność zawdzięcza m.in. uczestnictwu w III edycji programu „Mam Talent!”, w której występował także Kamil Bednarek. Pochodząca z Rybnika wokalistka dotarła do samego finału, w którym zaśpiewała „I wanna dance with somebody” z repertuaru Whitney Houston.

Wokalistka jest także członkinią „Wielkiej Czwórki” najlepszych głosów w Polsce w programie „The Four. Bitwa o sławę” w telewizji Polsat. Gościnnie występowała w programie „Jaka to melodia”, a także „Ameryka da się lubić”. Artystka podąża za swoim motto „Święta w sercu… przez cały rok” i niewątpliwie słychać to w każdym wyśpiewanym dźwięku.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze piosenki świąteczne, które znalazły się na wydanej przez Sabinę Jeszkę płycie „My Christmas Dream”, między innymi: „Za Chwilę Święta”, „Christmas Song”, „I’ll be home for Christmas”, „Santa Baby”, „All I want for Christmas is You” czy „White Christmas” w orkiestrowych aranżacjach. Bilety w cenie 40 zł można nabyć w kasie biletowej POS oraz w serwisie internetowym Bilety24.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU