Budynek po policji na lokale socjalne?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sugestię odnośnie przekształcenia budynku przy ul. Słowackiego na lokale socjalne zawarła w swojej interpelacji radna Barbara Smardzewska-Czmiel. Co na to ratusz?

O budynek, będący dawniej siedzibą policji, radna zapytała w interpelacji jeszcze pod koniec czerwca. Pisząc w imieniu mieszkańców tego osiedla, prosiła o informację, jakie będzie przeznaczenie budynku przy ul. Słowackiego. Nieformalnie dotarły do niej bowiem pogłoski, że będzie on przeznaczony na mieszkania socjalne.

Zastępca Prezydenta Krzysztof Izmajłowicz nie potwierdza jednak tych doniesień. Ratusz co prawda nie jest jeszcze właścicielem budynku przy ul. Słowackiego 4/1, jednak z odpowiedzi na interpelację radnej wynika, że mieszkania socjalne tam nie powstaną.

“Decyzje w sprawie przeznaczenia budynku położonego w Płocku przy ulicy Słowackiego 4/1 podjęte zostaną po zakończeniu procedur, mających na celu nabycie przez Gminę praw własności do budynku, przy czym nie planuje się wykorzystania go w celu utworzenia lokali socjalnych” – wyjaśnia w odpowiedzi zastępca prezydenta ds. komunalnych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji