REKLAMA

Biegali po centrum z nożami, zatrzymano siedem osób

REKLAMA

Policja zatrzymała siedmiu młodych mężczyzn, którzy urządzili w niedzielę bitwę na noże w centrum Płocka. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

PowiązaneTematy

Jak podaje płocka policja, w niedzielę, około godziny 16, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o grupie kilkunastu młodych mężczyzn, ganiających się z nożami w rękach w rejonie ulic Sienkiewicza, Kolegialnej, Gradowskiego i Misjonarskiej. Na miejsce wysłano dwuosobowy patrol.

– Z relacji funkcjonariuszy wynika, że mężczyźni atakowali się nożami – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Jeden z nich, 23-letni płocczanin, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Poniesione rany okazały się jednak niegroźne, a chłopak wrócił już do domu.Jaka była przyczyna tej dość niecodziennej bitwy na noże? Tego jeszcze nie wiadomo. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia, w związku z którym zatrzymała siedmiu mężczyzn. Podejrzani – w wieku od 19 do 31 lat – zostaną przesłuchani. Jaka kara im grozi? – Okoliczności i tło całej sprawy pozostają jeszcze nieznane – powiedział Piasek. – Właśnie dlatego ciężko jeszcze mówić o karze. W tej chwili najważniejsza jest kwalifikacja zdarzenia. Wówczas będziemy mogli postawić konkretne zarzuty – dodaje.

Policja dementuje też plotki, według których w niedzielnym zajściu zginęła jedna osoba.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU