REKLAMA

Mordercy złożyli zeznania. Zjedli pizzę wspólnie z ofiarą, miejsce zabójstwa mieli przygotowane

REKLAMA

Coraz więcej szczegółów w sprawie okrutnego morderstwa na młodym mieszkańcu powiatu płockiego. Prokuratura przesłuchała już zatrzymanych mężczyzn, nieoficjalnie pojawiają się informacje o związku zabójstwa z narkotykami.

Przypomnijmy, w sprawie zatrzymano 18, 19 i 24-latka z Płocka, którzy zostali już przesłuchani przez prokuraturę.

– 27 stycznia w godzinach popołudniowych zwabili go do domu na obrzeżach Płocka poprzez telefoniczne zamówienie w pizzerii, w której był zatrudniony pokrzywdzony jako dostawca – mówi Iwona Śmigielska-Kowalska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Płocku dla TVN24.pl. – Następnie razem zjedli tę pizzę, po czym, przez zaskoczenie, obezwładnili go – wyjaśnia.

Młody mężczyzna porwany w Płocku, bestialsko zamordowany i zakopany w lesie. Prokuratura: „Działanie było zaplanowane”

Mordercy byli przygotowani – mieli linkę, którą skrępowali 20-letniego kolegę oraz trytytki, czyli plastikowe zaciski. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, rzeczy te kupili wcześniej w płockim markecie budowlanym.

Sprawcy wrzucili młodego mężczyznę do bagażnika i pojechali do Okalewa pod Rypinem, gdzie udusili go linką i wrzucili do wcześniej przygotowanego dołu. Zasypali go wapnem i wrócili do domów.Zgłoszenie zaginięcia 20-latka złożyła jego rodzina 28 stycznia rano. Już po południu policja zatrzymała sprawców.

Prokuratura wyjaśnia, że mężczyźni złożyli obszerne wyjaśnienia, w których potwierdzają swój udział w uprowadzeniu. Jednak ich zeznania różnią się w zakresie zabójstwa – przerzucają się winą.

Co było powodem zbrodni? Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że chodziło o narkotyki i nieuregulowany dług, ale pojawia się także wątek donosu, który na policję miał złożyć zamordowany chłopak.

Jak doszło do zatrzymania morderców 20-latka? Policja zdradza szczegóły [FILM, ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 13

 1. XD says:

  Hahahahaha

 2. Jagoda says:

  współczuję rodzinie z jednej i drugiej strony. Dla nich nie ma już życia. nie chciała bym znaleźć się w ich sytuacji

 3. Smutne says:

  Bezstresowe chowanie. Żadnych zasad, żadnych wartości. Kult dziecka. Co chce to ma. Rodzice juz nie zaspokajają potrzeb dzieci, rodzice zaspokajają fanaberie. Pajdokracja. Dziecko nie widzi różnicy z kim rozmawia. Jakakolwiek próba zdyscyplinowania dziecka kończy sie furia rodzica. Atakują szkole. sąsiadów, każdego to osmieli sie zwrócić dziecku uwagę. A potem szok, ze matka jedna z drugą wychodowala morderce

  • normalnie i na spokojnie says:

   Ale brednie… Kolejny specjalista od wychowywania dzieci i zapewne dawania klapsów. Zawsze gdy przedstawiane są problemy związane z młodymi w tle słychać „bezstresowe wychowanie” hehehe. A co np z zabojcami Olewnika, Popiełuszki itd? też byli bezstresowo wychowywani… Ludzie ogarnijcie się i nie powielajcie jakichś sformułowań klepanych przez ogół. Troche samodzielnego myślenia nie boli. Przecież tutaj nigdzie nie jest napisane nic o pochodzeniu i charakteru rodzin. A może była patologia i było stresowe? Przestańcie oceniać bzdurnymi wpisami.

 4. płockier says:

  mam nadzieję że wyrok będzie adekwatny do tego co bestie zrobili a nie śmieszny bo niby młodzi ale wiedzieli co robią i to nie usprawiedliwia żadnego z nich.TYLKO DOŻYWOCIE bez żadnej ulgi bo może synkowie prominentów.Współczuję rodzinie.

  • buziek says:

   Dwóch już miało przygody z prawem. Ale za to ten trzeci to synalek policjanta… …oby tylko tatuś nie pomagał w śledztwie

 5. Seba says:

  To dobre hlopaki. Dwaj z nich nosiło nawet koszulki z Wyklętymi, a trzeci służył kiedyś do mszy.

  • Ta says:

   No to co zrobili to niby co przygotowania do mszy… śmieszne co piszesz

  • Solidarnosc says:

   Ty seba widać podobny poziom do nich msz. I udioto nie pisze się hlopaki tylko chłopaki ostro hahahahah

 6. Rico says:

  dzieci dopalaczy

 7. prawda says:

  Tylko czapa dla tych podludzi, tylko czapa.

  • X says:

   na organy – zamiast wakacji na koszt podatnika, uratowaliby kilka osób sercem, nerkami, płucami i co tam jeszcze można przeszczepić

   • , says:

    A chciałbyś żeby Ci przeszczepili serce od takiej bestii?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU