REKLAMA

Zamknięty Fiat w Płocku. Ale nikt o tym nie wie

REKLAMA

Klienci Fiata, którzy do tej pory serwisowali się w Płocku, mogą być nieco… zaskoczeni. Podjeżdżając pod siedzibę salonu i serwisu na Nowym Gulczewie zobaczą, że w miejsce Fiata jest teraz Mercedes. A dlaczego jest to zaskakujące? Ponieważ nikt nie pofatygował się, żeby poinformować o tym klientów, ani mailowo, ani nawet poprzez stronę internetową.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, przedstawicielstwo Fiata zostało zamknięte około miesiąca temu, jednak do tej pory nikt nie pokusił się nawet o zamieszczenie komunikatu na stronie Autoserwisu Mazowsze, które prowadziło serwis i salon samochodowy. Nie zlikwidowano również numerów telefonicznych, w związku z czym klient ma wrażenie, że po prostu nikt nie odbiera telefonu. Na pytanie, kto teraz obsługuje klientów, posiadających samochody Fiata, odesłano nas do salonu Skody (w budynku obok), gdzie „pracuje człowiek, który pracował we Fiacie i orientuje się w temacie”.

fiat1

fot.: zrzut strony internetowej http://www.autoserwismaz.fiat.pl

Z ciekawości zajrzeliśmy na stronę oficjalną Fiata. I co się okazuje? W zakładce „Mapa dealerów i sieci serwisowych” Płock nadal widnieje jako działający punkt. Podane są również numery telefonów, maile i strona internetowa.fiat

fot.: zrzut ze strony internetowej fiat.pl

Czy naprawdę tak duża firma nie potrafi zadbać o właściwą politykę informacyjną? Czy klienci, którzy zakupili samochody tej marki, nie mają prawa do rzetelnej informacji i prawidłowej obsługi? Serwis posiadał przecież bazę danych klientów – zarówno telefoniczną, jak i mailową. Sprawa jest o tyle poważna, że każdy nabywca nowego auta, musi serwisować go w autoryzowanym salonie Fiata, żeby nie utracić gwarancji (teraz musi jechać do Włocławka czy Płońska). Również polisa ubezpieczeniowa, zawarta przy zakupie z towarzystwem ubezpieczeniowym, które współpracuje z Fiatem, a odnawiana corocznie, realizowana jest poprzez salon samochodowy. W salonie Mercedesa doradzono nam udanie się do owego byłego pracownika Fiata, który również tym się zajmuje. Miejmy nadzieję, że i ten pracownik nie zechce nagle odejść.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU