REKLAMA

Bezpłatny autobus dowiezie klientów na Black Friday do Galerii Mazovia

REKLAMA

Andrzejki i Czarny Piątek – to dwie okazje do świętowania, które wykorzystała Galeria Mazovia w planowaniu atrakcji dla klientów. Aby ułatwić dostanie się do galerii, kursować będzie specjalny, bezpłatny autobus!

Jak zapowiada Galeria Mazovia, Black Friday rozpocznie się 29 listopada, a zniżki będą obowiązywać w ponad 40 sklepach, salonach i punktach usługowych w Galerii Mazovia. Łowcy okazji mogą liczyć na rabaty w wysokości nawet 50 proc., a także na wiele niespodzianek!

PowiązaneTematy

Wśród oferty nie zabraknie propozycji prezentów mikołajkowych i świątecznych w najlepszych cenach, ale i uzupełnienia swojej garderoby o najmodniejszą odzież, dodatki oraz buty.

Jeszcze dzisiaj, do zamknięcia Galerii Mazovia, można znaleźć ukryte balony, za które otrzymamy prezent. A już jutro, 29 listopada, miłośnicy zakupów i łowcy okazji, będą mogli skorzystać z bezpłatnego autobusu, który będzie kursował od przystanku Jachowicza Teatr aż do Galerii Mazovia! Przejazd jest darmowy, a autobusy wyruszą w trasę od godz. 16.Lista sklepów, w których będą obowiązywać rabaty z okazji Black Friday znajdują się na stronie www.galeriamazovia.com.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU