Audioriver 2013: zakończył się pierwszy dzień festiwalu [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Na festiwal Audioriver do Płocka zjechało się kilkanaście tysięcy fanów z całej Europy. Pierwszego dnia, na pięciu scenach zlokalizowanych na plaży wystąpiły takie gwiazdy jak GusGus, Netsky, Jeff Mills, Ed Rush czy Lusine. 

Tłumy od samego rana oblegały centrum Płocka. Późnym popołudniem na Starym Rynku rozpoczął się Audioriver by Day, czyli dzienna część imprezy. Wieczorem fani przenieśli się na plażę, gdzie na pięciu scenach wystąpiło kilkudziesięciu artystów.

PowiązaneTematy

[button link=”http://petroecho.pl/audioriver-2013-drugi-dzien-festiwalu-zakonczony-zdjecia” size=”medium” color=”default”]Audioriver – drugi dzień zakończony[/button]

[button link=”http://petroecho.pl/echosonda-audioriver-2013″ size=”medium” color=”default”]Zobacz EchoSondę z festiwalu Audioriver 2013[/button]

Organizatorzy oświadczyli w czwartek wieczorem, że bilety na sobotnią część festiwalu zostały już wyprzedane i nie ma możliwości kupienia ich w oficjalnych punktach. Ten fakt świadczy o fenomenie płockiego festiwalu, ponieważ taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w siedmioletniej historii imprezy. – Bardzo się cieszymy, że koncerty takich artystów, jak Paul Kalkbrenner, Rudimental i Richie Hawtin, którzy zagrają w sobotę, cieszą się aż taką popularnością – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora.

Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia Audioriver 2013!