REKLAMA

Pierwszy camp z Marcinem Możdżonkiem zakończony [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Ponad 130 dzieci uczestniczyło w zajęciach prowadzonych przez kapitana siatkarskiej reprezentacji Polski, Marcina Możdżonka. W treningu, który odbył się w sobotę w Orlen Arenie, pomagała mu Katarzyna Gajgał-Anioł, siatkarka kadry narodowej i środkowa drużyny Chemika Police.

– Mamy piękny obiekt i należy go jak najlepiej wykorzystać – powiedział prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski podczas konferencji prasowej poprzedzającej zajęcia. – W sierpniu w Orlen Arenie rozegrane zostaną mecze siatkówki kobiet, a we wrześniu będziemy znów gościć Marcina Możdżonka, tym razem z całą drużyną, podczas memoriału Huberta Wagnera – dodał. Nowakowski przyznał też, że choć Płock piłką ręczną stoi, to nie można zamykać się na inne dyscypliny sportowe.

Trening zaczął się od rozgrzewki, później przyszedł czas na zadania z piłką. Dzieci okazywały dużo entuzjazmu i widać było, że zajęcia sprawiają im przyjemność.Duże poruszenie wśród uczestników i publiczności wzbudziło niespodziewane pojawienie się dwóch gości specjalnych, piłkarzy ręcznych Orlen Wisły Płock, Marcina Wicharego i Marcina Lijewskiego. Zawodnicy przyszli przywitać się z gościem, wymienili między sobą kilka podań, udowadniając, że siatkówka też nie jest im obojętna.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU