REKLAMA

10 osób otrzymało samochody w prezencie. I to nie koniec!

REKLAMA

Pierwsze osoby, które uczestniczyły w loterii zorganizowanej przez PKN ORLEN, już otrzymały swoje auta. W czwartek kluczyki 10 szczęśliwcom przekazali prezes koncernu Daniel Obajtek oraz Robert Kubica.

Nowe, rodzinne samochody, które były jednymi z głównych nagród w wielkiej loterii PKN ORLEN, przekazano zwycięzcom 13 czerwca na stacji pod marką ORLEN. Dziesięć osób, które wylosowały szczęśliwe zdrapki, otrzymało kluczyki do samochodów Peugeot SUV 3008 z rąk Daniela Obajtka, Prezesa Zarządu PKN ORLEN oraz Roberta Kubicy.

– Gratuluję zwycięzcom i życzę wielu miłych wypraw oraz, oczywiście, bezpiecznej jazdy. Loteria cieszy się ogromnym powodzeniem, co potwierdza, że obraliśmy słuszny kierunek promocji naszych produktów i wzmacniania rozpoznawalności marki ORLEN. To także wsparcie dla naszej bieżącej działalności biznesowej w obszarze detalu – po uruchomieniu w kwietniu loterii sprzedaż zestawów promocyjnych na naszych stacjach wzrosła dwukrotnie – mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

To jeszcze nie koniec zabawy – w loterii można wziąć udział do końca roku. Każdy, kto zdecyduje się na zakup jednego z czternastu zestawów promocyjnych Stop Cafe, będzie mógł wylosować konkursową zdrapkę, dzięki której będzie miał szansę zdobycia jednej z wielu atrakcyjnych nagród.Wśród nich są jeszcze m.in.: 78 samochodów marki Peugeot SUV 3008 oraz liczne produkty pod marką VERVA – batony proteinowe, napoje VERVA Magnez + B6 i napoje energetyzujące VERVA. Duża pula nagród gwarantuje wygraną co trzeciej zdrapce. Ponadto każdy z uczestników programu VITAY może zarejestrować swój unikalny kod ze zdrapki na stronie internetowej loterii i zawalczyć o wyjazd na zawody Formuły 1, by „na żywo” kibicować kierowcy ORLEN Team.

Dla fanów zawodnika F1, PKN ORLEN przygotował wiele atrakcyjnych gadżetów, m.in. koszulki, torby i czapki oraz kubki, breloki, czy magnesy. Sympatycy motorsportu mogą zaopatrzyć się również w artykuły zachęcające do wspólnego kibicowania – naklejki, chorągiewki, opaski silikonowe, zapachy samochodowe i ramki do tablic rejestracyjnych.

Do tej pory w ramach loterii rozdano już blisko 700 tys. nagród.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. X says:

    a czy te samochody to jak w loterii paragonowej rozdawali?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU