REKLAMA

Ostatnie przygotowania do Pikniku Lotniczego. Pierwsze maszyny już czekają

REKLAMA

Na lotnisku można już zaobserwować pierwsze maszyny, oczekujące na weekend pełen wrażeń. Tymczasem Aeroklub Ziemi Mazowieckiej w Płocku podał jeszcze kilka przydatnych informacji o imprezie.

Na Lotnisku w Płocku pojawiła się już legendarna łódź latająca Catalina, przylatują kolejne maszyny. Rozgraniczono już strefy i ustawiono platformę dla spotterów. W Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej w Płocku trwają ostatnie intensywne prace przed odbywającym się 15 i 16 czerwca Piknikiem Lotniczym.Lotnicy przedstawili już rozkład jazdy darmowego autobusu Komunikacji Miejskiej „LOT” który będzie kursował między Cmentarzem Komunalnym, lotniskiem i Starym Miastem. W obydwa dni autobus rozpocznie trasę o godzinie 9.57, ruszając z przystanku przy Cmentarzu Komunalnym. Ostatni kurs ruszy o godzinie 17.37 sprzed cmentarza i dojedzie na przystanek „Kwiatka” o 17.47.

Zgodnie z informacją Miejskiego Zarządu Dróg, na czas Pikniku Lotniczego zamknięty ma być Most im. Legionów Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zamknięcie miało trwać od godziny 5 do 18 jednak prezes Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku Piotr Michałek przyznał, że lotnicy, żeby zminimalizować utrudnienia dla mieszkańców, pozwolą poruszać się starym mostem aż do godziny 9.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU