Tomasz Araucz, płocki mistrz rolek, znów przygotował dla miłośników tej dyscypliny atrakcje. Tym razem zaprasza na Rolkowe Mikołajki.

Już w najbliższy wtorek, 6 grudnia, będzie można pojeździć na rolkach pod okiem trenera.

– Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek – podkreśla Tomasz Araucz. – Rolki w Płocku zagościły na dobre i z tej prostej przyczyny organizujemy dla Was wydarzenie, na którym nie zabraknie zabaw, konkursów i świetnej atmosfery – zaprasza.

Start imprezy o godz. 16, planowane zakończenie – o godz. 19. – Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych! Tych, którzy już jeżdżą, jak i tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z rolkami. Będziemy tam dla was, serwując akcje, atrakcje i animacje – zachęca Tomasz Araucz.

Plan na Rolkowe Mikołajki:
16:00 – drzwi otwarte
16:30 – warsztaty dla początkujących
17:00 – tor przeszkód + konkursy, dla chętnych
18:00 – taniec na rolkach, nauka dla wszystkich
18:30 – luźna jazda przy muzyce dla wszystkich.

Wstęp na atrakcje, które odbędą się w Orlen Arenie, lokal nr 15, jest wolny dla wszystkich chętnych. Należy jedynie zabrać ze sobą swoje ochraniacze, rolki i kask.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…