Przyznajemy bez bicia – nie spodziewaliśmy się takiego odzewu na nasz konkurs. Okazuje się, że współczesne dzieciaki nie tylko siedzą przy komputerze, ale i świetnie bawią się podczas lepienia bałwana. Otrzymaliśmy zdjęcia bałwanków małych i dużych, w kształcie tradycyjnym, ale i foczki, kotków czy robotów. Były bałwany fitness, niebieskookie, z tradycyjną marchewką, guziczkami z nakrętek… Ale najważniejsze, że dzieci wykonywały je wspólnie z rodzicami czy przyjaciółmi!

Przypomnijmy, na pomysł zorganizowania wystawy płockich bałwanków wpadła nasza czytelniczka. – Niech każde osiedle zrobi kilka bałwanów, a zdjęcia prześlą do redakcji. Wreszcie jest zima i dzieci, zamiast w domu, niech pobędą na dworze. Na moim osiedlu zawsze tyle bałwanów stało, a teraz tylko nasz. Co z tymi dziećmi… – zastanawia się płocczanka, dodając, że wszyscy piszą o wypadkach, a można by też o czymś wesołym napisać.

Poszliśmy o krok dalej i, dzięki życzliwości dyrektora NovegoKina Przedwiośnie, zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 4 bilety na dowolny film w ramach Ferii w Kinie.

Lepimy bałwany! Róbcie zdjęcia i złapcie nagrodę!

Nasi czytelnicy okazali się cudowni! Otrzymaliśmy ponad 70 zdjęć – tej zimy bałwany rządzą! Wybór był naprawdę trudny, ostatecznie jednak wygrało zdjęcie pani Marty, która wspólnie z synem Dawidem ulepiła tego rozczulającego bałwanka. Gratulujemy!

Zobaczcie pozostałe zdjęcia!

 

Podziel się:

4 komentarze

  1. Z przyjemnością obejrzałem wszystkie zdjęcia. Tegoroczne bałwany są “przebałwaniaste”, wszak materiału nie brakowało. Gratuluję wszystkim twórcom.

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji