REKLAMA

Lepimy bałwany! Róbcie zdjęcia i złapcie nagrodę!

REKLAMA

Choć kierowcy nieco narzekają, to dla dzieci biała zima, w dodatku podczas ferii, to ogromna frajda. Nasza czytelniczka zaproponowała, żeby wyciągnąć dzieciaki z domów i wrócić do tradycji, lepiąc bałwany. Zachęcamy więc do wspólnej zabawy – zdjęcia najlepszych bałwanków opublikujemy w najbliższym wydaniu gazety PetroNews, a zwycięzcy otrzymają bilety do NK Przedwiośnie!

– Może zróbcie konkurs dla dzieciaków z okazji ferii – napisała do nas czytelniczka. – Niech każde osiedle zrobi kilka bałwanów, a zdjęcia prześlą do redakcji. Wreszcie jest zima i dzieci, zamiast w domu, niech pobędą na dworze. Na moim osiedlu zawsze tyle bałwanów stało, a teraz tylko nasz. Co z tymi dziećmi… – zastanawia się płocczanka, dodając, że wszyscy piszą o wypadkach, a można by też o czymś wesołym napisać.

Zainspirowani tą propozycją, postanowiliśmy więc ogłosić konkurs, skierowany do rodzin, znajomych, przyjaciół czy sąsiadów. Ulepcie bałwana, zróbcie sobie wspólne zdjęcie i prześlijcie na adres redakcja@petronews.pl. Najlepsze zdjęcia zamieścimy w najbliższym wydaniu gazety PetroNews (25 stycznia).Mamy również niespodziankę – osoby, które ulepią najfajniejszego bałwana, otrzymają 4 bilety na dowolną produkcję w ramach Ferii w NovymKinie Przedwiośnie!

– Liczymy na twórcze podejście uczestników – zachęca Zbigniew Michalski, dyrektor NK Przedwiośnie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 stycznia. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Możecie również opisać, kto wykonywał bałwana. Powodzenia!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU