REKLAMA

Zaginął senior. Rodzina prosi o pomoc

REKLAMA

81-letni Adam Olejnik poszukiwany jest przez płocką policję. Mężczyzna od 15 stycznia nie kontaktował się z rodziną, a widziany był ostatnio przez sąsiada 18 stycznia. 

Płoccy policjanci poszukują zaginionego Adama Olejnika (81 lat), który ostatni raz był widziany przez sąsiada 18 stycznia w okolicy bloku przy ulicy Rembielińskiego 5. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną miał natomiast 15 stycznia. Do dzisiaj nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie skontaktował się z rodziną.

Adam Olejnik, zdjęcie przesłane przez rodzinę zaginionego

Olejnik Adam, s. Adama i Reginy, lat 81, zam. Płock.
Rysopis: wzrost ok. 170 cm, waga ok. 80 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, proste siwe z zakolami, oczy koloru piwnego, uzębienie pełne.
Opis ubioru: kurtka zimowa zapinana na suwak ze ściągaczami w pasie (kolor stalowy), czapka z daszkiem, spodnie dżinsowe koloru szarego, buty z cholewkami koloru brązowego, okulary lecznicze z oprawkami metalowymi koloru srebrnego.Od rodziny Adama Olejnika otrzymaliśmy zdjęcie zaginionego z prośbą o nagłośnienie komunikatu.

Jeśli widzieliście tego mężczyznę lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 oraz pod numerami telefonów alarmowych 112 i 997.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. szwejk says:

    dobrze, że przynajmniej daliście w miarę aktualne zdjęcie, bo GW pokazała na zdjęciu sześćdziesięcioparolatka i zadowolona; a swoją drogą, imiona (jego) rodziców są tu bardzo przydatne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU