REKLAMA

Udany występ płockich zawodników na mistrzostwach Muaythai IFMA

REKLAMA

Pod koniec października w Jaworzynie Śląskiej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Muaythai IFMA dla dzieci, kadetów i juniorów. Płock reprezentowało dwóch zawodników: Jakub Malinowski i Natan Kowalski.

Na 22 października zaplanowano Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Muaythai IFMA dla dzieci, kadetów i juniorów, które odbyły się na hali widowiskowo-sportowej w Jaworzynie Śląskiej. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Fighter Kaczmarek Grodowski. Turniej objęli patronatem: Polski Związek Muaythai, Burmistrz Miasta Jaworzyna Śląska Pan Grzegorz Grzegorzewicz oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej.

PowiązaneTematy

Po rejestracji, kontroli medycznej i zważeniu uczestników, zamknięto listy i rozpoczęła się rywalizacja zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych o tytuły Mistrza i Mistrzyni Dolnego Śląska.– Z Płocka wystartowało dwóch zawodników: Jakub Malinowski i Natan Kowalski – mówi Wojciech Burdanowski z klubu Tiger Płock. – Zdobyliśmy dwa złote medale – dodaje trener.

Jakub Malinowski startował w kategorii kadet 14-15 lat do 71 kg. W finale pokonał Fabiana Tokarka z Kalisza. Natan Kowalski, startując w kategorii dzieci starsze 12-13 do 58 kg, w finale pokonał Michała Święcickiego z Żarskiego Klubu Sportów Walki.

Fot. Tiger Płock
Fot. Tiger Płock
Fot. Tiger Płock
Fot. Tiger Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. ciekawy says:

    a to mistrzostw mazowsza nie robią w tym sporcie że trzeba jeździć na śląsk na regionalne zawody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU