Spraw prezent na Dzień Mamy – bilety na koncert Haliny Kunickiej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wyjątkową niespodziankę przygotowało NoveKino Przedwiośnie na Dzień Matki. Z tej okazji usłyszymy „Orkiestry dęte” czy „To były piękne dni” w wykonaniu Haliny Kunickiej. U nas możecie wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Piosenkarka już od ponad 50 lat zachwyca na scenie. Kochana przez publiczność, zawsze jest w znakomitej formie.

Podczas koncertu, który zaplanowano na 27 maja (sobota) o godz. 17, zobaczymy i usłyszymy ponad godzinny recital, w którym Halina Kunicka śpiewa swoje największe przeboje: „Orkiestry dęte”, “To były piękne dni”, „Od nocy do nocy” (melodia z filmu “Noce i dnie”), „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Lato, lato”,, “O, gwiazdo miłości” i wiele innych.

Halina Kunicka urodziła się we Lwowie. Z wykształcenia jest prawnikiem: ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 60. i 70. była jedną z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Śpiewała także w USA, w paryskiej Olimpii, w Kanadzie, Australii, w całej Europie. Nagrała 12 płyt, w tym trzy Złote Płyty, które rozeszły się w ponad milionie sprzedanych egzemplarzy!

Jej piosenki śpiewała i nadal śpiewa cała Polska, albowiem Halina Kunicka z wielkim powodzeniem wciąż występuje.

Pani Halina pochodzi z muzycznej rodziny. Jej mężem był znakomity konferansjer i pisarz – Lucjan Kydryński, synem jest dziennikarz radiowy Marcin Kydryński, a synową – piosenkarka Anna Maria Jopek.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie, które mogą być również świetnym prezentem dla mam, są do nabycia w kasie NK Przedwiośnie w cenie 55 zł. Bilet grupowy dla minimum 15 osób – 45 zł od osoby. Kino nie prowadzi rezerwacji biletów.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy koncert. Co zrobić, aby je wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego moja mama jest wyjątkowa?

Odpowiedzi przesyłajcie na nasz KONTAKT lub wpisujcie w komentarzu do 15 maja br. Nie zapomnijcie o podaniu prawidłowego adresu e-mail. Z nadesłanych wypowiedzi wybierzemy tę, która najbardziej spodoba się jury, złożonemu z przedstawicieli NovegoKina Przedwiośnie i redakcji PetroNews. Zapraszamy!

Podziel się:

3 komentarze

 1. Moja,ta jedyna jest juz i tej w niebiosach.Oby,bo zasluguje na wiecznosc.Wychowujac nadza czworke,dawala z siebie kazdego dnia co miala najlepsze.Milosc,opiekunczosc,nie biorac nic w zamian
  Sama mam tez czworo dzieci ale nawet do piet nie dorastam mojej mamie.Taka mama rodzi sie tylko raz,bez niej nic nie jest takie samo.

 2. Moja mama jest moją dumą
  Jest moim wzorem do naśladowania.
  Całe życie pokazuje jak radzić sobie z trudnościami, jakie pod nogi rzuca nam życie, nigdy się nie poddaje i z podniesioną głową idzie do przodu.
  Wychowując mnie i trójkę rodzeństwa, w tym para bliźniąt, udowodniła wszystkim wokół,że nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko można ze sobą pogodzić i zgrać. Sluchając narzekających mamusiek jednego bobaska, zawsze powtarzała im,że ich obowiązki musi mnożyć razy dwa, wychowując bliźniaków.
  Nauczyła mnie wszystkiego czego mogła, gotowania, prania i prasowania i wielu innych, jestem jej za to ogromnie wdzięczna.

  Przede wszystkim pokazała mi i mojemu rodzeństwu,że mając siebie nawzajem mamy wszystko, nawet jeśli mamy mniej tych rzeczy bardziej materialnych, które mają nasi znajomi,że prawdziwy skarb to ludzie, którzy nas kochają a nie pieniądze.
  Dziękuję jej za to,że w moim mniemaniu wychowała mnie na człowieka z uczuciami i dobrym sercem, a nie na bezduszną osobę.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji