REKLAMA

Działka IDEAlna na inwestycję

REKLAMA

Nowoczesne biuro nieruchomości musi nie tylko posiadać pełen wachlarz ofert sprzedaży czy wynajmu, ale i umiejętnie je przedstawić. W naszym nowym cyklu Biuro Nieruchomości Idea Małgorzata Żółtowska zaprezentuje oferty na wymarzone mieszkanie, dom czy teren pod budowę. Może znajdziecie wśród nich coś dla siebie?

Małgorzata Żółtowska, właścicielka Biura Nieruchomości Idea, mieszczącego się w Przetworni, otworzyła swoje biuro, m.in. po to, żeby zbudować lepszy wizerunek pośrednika. To właśnie dlatego w jej ofercie znajdziemy między innymi wizyty wirtualne, dzięki którym możemy szczegółowo obejrzeć daną ofertę bez wychodzenia z domu i zaoszczędzić czas klienta. Wszystkie zdjęcia nieruchomości są wykonywane najnowocześniejszym sprzętem, a oferty prezentowane z należytą starannością i dbałością.

W dzisiejszym odcinku pani Małgorzata proponuje działki, które mogą stać się naszym wymarzonym miejscem pod budowę domu, albo świetną lokatą kapitału.

STARA BIAŁA, MAŃKOWO

Polecamy na sprzedaż kompleks działek budowlanych, położonych w gminie Stara Biała, we wsi Mańkowo. Wszystkie media w drodze. Szybki i wygodny dojazd z Płocka.

POWIERZCHNIA – 1 700,00 m²
PRZEZNACZENIE DZIAŁKI – budowlana
ZAGOSP. DZIAŁKI – niezagospodarowana
CENA – 110 000 zł

Kliknij na zdjęcie, aby poznać szczegóły oferty

 

SŁUPNO, MIROSŁAW

Bardzo atrakcyjna oferta! Działka położona w Mirosławiu, gmina Słupno, atrakcyjna pod względem położenia! Bliska odległość od Płocka, spokój i cisza. Działka znajduje się na terenach zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jest możliwość wydzielenia działek budowlanych pod zabudowę mieszkaniowa i usługową, częściowo pod komunikację. Cena do negocjacji!

POWIERZCHNIA – 4 000,00 m²
PRZEZNACZENIE DZIAŁKI – budowlano-rolna
CENA – 70 000 zł

Kliknij na zdjęcie, aby poznać szczegóły oferty

GĄBIN (GW), KAROLEW

Do sprzedaży działki o powierzchni od 1250 mkw do 1380 mkw, wchodzące w skład kameralnego osiedla w Karolewie, gm. Gąbin. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna o charakterze rezydencyjnym, dużo terenów zielonych i las. Osiedle jest doskonałym miejscem dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Media: wodociąg w drodze, prąd na działce. Oferowane działki są w kształcie regularnych prostokątów i płaskim ukształtowaniu terenu. W bliskim sąsiedztwie cenione tereny rekreacyjne. Trasa rowerowa: Łąck, Koszelówka, jez. Ciechomickie – 2 km. Szybki dojazd do osiedla Podolszyc oraz pozostałych dzielnic Płocka. Sprawna komunikacja autem możliwa jest dzięki trasie 575. Karolew: do Gąbina 7 km, do Płocka 8 km.

Cena:  • 85 zł/mkw działka nieogrodzona
  • 105 zł/mkw działka w całości ogrodzona ogrodzeniem ze sztachet metalowych.

Zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i inwestorów. Zadzwoń i umów się na prezentację.

POWIERZCHNIA – 1 250,00 m²
PRZEZNACZENIE DZIAŁKI – budowlana
CENA – 105 000 zł

Kliknij na zdjęcie, aby poznać szczegóły oferty

GĄBIN (GW), NOWE GRABIE

Urokliwa działka w miejscowości Grabie Nowe, gm. Gąbin. Przedmiotowa działka położona jest na terenach przewidzianych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę letniskową i mieszkaniową jednorodzinną. Bardzo dobra lokalizacja, 10 min spacerem od jeziora Zdworskiego! Główną zaletą działki jest również dobry i szybki dojazd z Płocka drogą asfaltową. Działka w pełni uzbrojona (woda, prąd, szambo), oraz ogrodzona siatką z bramą wjazdową. Na działce znajduje się również domek letniskowy typu holenderski. Oferta kierowana do osób ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury. Działka znajduje się na nowopowstałym osiedlu domków jednorodzinnych.

POWIERZCHNIA – 1 020,00 m²
PRZEZNACZENIE DZIAŁKI – budowlana, rekreacyjna
CENA – 82 000 zł

Kliknij na zdjęcie, aby poznać szczegóły oferty

RADZANOWO, STARE BORYSZEWO

Działka budowlana o powierzchni 1797 mkw, położona na obrzeżach miasta. Atrakcyjna lokalizacja wśród innych już zabudowanych działek! Media: woda, prąd na działce. Projekt podłączenia gazu i kanalizacji 2018 r. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Cena 140 zł/mkw do negocjacji. Zapraszamy na prezentację!

POWIERZCHNIA – 1 797,00 m²
PRZEZNACZENIE DZIAŁKI – budowlana
KSZTAŁT DZIAŁKI – kwadrat
CENA – 251 580 zł

Kliknij na zdjęcie, aby poznać szczegóły oferty

PŁOCK, ŁĄCKA

Do sprzedaży świetnie zlokalizowana działka inwestycyjno-budowlana o powierzchni całkowitej 16525 mkw., posiadająca aktualne warunki zabudowy. Nieruchomość składa się z dwóch działek gruntu o numerach ewidencyjnych: 205/22 i 205/23. Działka płaska o regularnych, zbliżonych do prostokąta kształtach i wymiarach. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie i bardzo dobrze widoczna z drogi krajowej nr 62. Działka posiada 2 wjazdy z drogi asfaltowej. Nieruchomość posiada decyzję o warunkach zabudowy na budowę domków jednorodzinnych. Podłączone są media wraz z kanalizacją. Cena: 90 zł/mkw do negocjacji. Możliwość kupna jednej działki. Zapraszamy na prezentację!

POWIERZCHNIA – 16 525,00 m²
PRZEZNACZENIE DZIAŁKI – budowlana, inwestycyjna
CENA – 1 500 000 zł

Kliknij na zdjęcie, aby poznać szczegóły oferty

 

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU