REKLAMA

Kierowcy, pomóżcie odnaleźć Dominikę!

REKLAMA

Płocka policja nadal poszukuje 17-letniej Dominiki Paćkowskiej. Zwraca się z apelem do wszystkich, którzy przejeżdżali w dzień jej zaginięcia przez most im. Legionów Piłsudskiego w Płocku.

Od 14 kwietnia prowadzone są poszukiwania 17-letniej płocczanki, jak na razie bez rezultatu. W związku z tym, Komenda Miejska Policji zwraca się z prośbą do osób mogących widzieć Dominikę Paćkowską, o kontakt z KMP w Płocku.

PowiązaneTematy

– Ostatni raz zaginiona widziana była na „starym” moście w Płocku, w dniu 14 kwietnia 2017 r. około godz. 8.40 – przypomina Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – Wszystkie osoby, które mogły widzieć dziewczynę, a w godzinach 8.40 do 9.30 przechodziły lub przejeżdżały przez most, zarówno od strony centrum miasta, jak i od strony osiedla Radziwie, proszone są o zgłoszenie się do KMP w Płocku. Szczególnie prosimy o kontakt osoby, posiadające wideorejestrator samochodowy w swoich pojazdach – apeluje Jarosław Ostrowski.

Dominika Paćkowska

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje, dotyczące poszukiwanej Dominiki, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, al. Kilińskiego 8, tel. 24 266-15-66/68/69; 24 266-16-00; 24 266-16-01; pod nr. tel. alarmowych 112 i 997 lub osobiście w pok. 323.

Dominika Paćkowska, c. Bogusława, to 17-letnia płocczanka, wzrost: 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny blond do pasa, lekko falujące, oczy niebieskie, twarz pociągła.W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz długości przed kolana, z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie i czarne buty typu „glany”.

Przez cały dzień służby szukały Dominiki. Co stało się z nastolatką?