PO i Nowoczesna ze wspólnym kandydatem na prezydenta Płocka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mówiło się o tym od jakiegoś czasu i stało się to faktem. Andrzej Nowakowski został ogłoszony jako kandydat na prezydenta Płocka Koalicji Obywatelskiej, czyli połączonych sił Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że aktualny prezydent Płocka będzie starał się ponownie o reelekcję. 14 kwietnia ogłoszono, że wystartuje jako wspólny kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

Jak argumentuje to Bartosz Leszczyński, szef płockich struktur Nowoczesnej, który jeszcze do niedawna był prawdopodobnym kandydatem na prezydenta Płocka? “Koalicja opozycji ma sens” – napisał pod koniec marca na swoim Twitterze.

Przypomnijmy, że jeszcze w styczniu ubiegłego roku Bartosz Leszczyński mówił: – Wieczne przepychanki PO-PiS już męczą mieszkańców. Chcemy pokazać, że można inaczej. A jest wiele do zrobienia. (…) Czas zacząć traktować Płock jak większy dom. Osobiście nigdy nie brałbym we własnym domu wielkich kredytów, bo to grozi spiralą długów. A obecnie miasto jest ogromnie zadłużone, a w planach kolejne pożyczki. (…) Nowoczesna wystawi swojego kandydata. W każdych wyborach w okręgu płocko-ciechanowskim będzie kandydat z Nowoczesnej – zapewniał szef płockiej Nowoczesnej.

Jak widać, sytuacja się zmieniła i obecnie Bartosz Leszczyński będzie musiał poprzeć Andrzeja Nowakowskiego, z którym miał nie tylko konflikt polityczny, ale i zawodowy, dotyczący powstania spółki MOSiR i zmian w sposobie podejścia do pracowników tej spółki.

Podziel się:

8 komentarzy

  1. Kolesiostwo w Płocku zawsze było i będzie.Czy prezydentem zostanieZdzisiek ,Wiesiek czy inna Grażyna to i tak nic się nie zmieni.Dlatego mnóstwo ludzi z Płocka ucieka.Szkoda bo to piękne miasto z potencjałem…

  2. niekompetencja, cwaniactwo, kłamstwo i obłuda, wszystko oby tylko do żłobu. To cała filozofia tej “koalicji”. Brakuje im jeszcze starych cwaniaków z SLD i ZSL

  3. Leszczyński ma szanse na etat v-ce prezydenta za niezłą kasę, a na stanowisko prezydenta raczej nikłe szanse dlatego popiera nowakowskiego

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji