REKLAMA

PO i Nowoczesna ze wspólnym kandydatem na prezydenta Płocka

REKLAMA

Mówiło się o tym od jakiegoś czasu i stało się to faktem. Andrzej Nowakowski został ogłoszony jako kandydat na prezydenta Płocka Koalicji Obywatelskiej, czyli połączonych sił Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

PowiązaneTematy

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że aktualny prezydent Płocka będzie starał się ponownie o reelekcję. 14 kwietnia ogłoszono, że wystartuje jako wspólny kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

Jak argumentuje to Bartosz Leszczyński, szef płockich struktur Nowoczesnej, który jeszcze do niedawna był prawdopodobnym kandydatem na prezydenta Płocka? „Koalicja opozycji ma sens” – napisał pod koniec marca na swoim Twitterze.Przypomnijmy, że jeszcze w styczniu ubiegłego roku Bartosz Leszczyński mówił: – Wieczne przepychanki PO-PiS już męczą mieszkańców. Chcemy pokazać, że można inaczej. A jest wiele do zrobienia. (…) Czas zacząć traktować Płock jak większy dom. Osobiście nigdy nie brałbym we własnym domu wielkich kredytów, bo to grozi spiralą długów. A obecnie miasto jest ogromnie zadłużone, a w planach kolejne pożyczki. (…) Nowoczesna wystawi swojego kandydata. W każdych wyborach w okręgu płocko-ciechanowskim będzie kandydat z Nowoczesnej – zapewniał szef płockiej Nowoczesnej.

Jak widać, sytuacja się zmieniła i obecnie Bartosz Leszczyński będzie musiał poprzeć Andrzeja Nowakowskiego, z którym miał nie tylko konflikt polityczny, ale i zawodowy, dotyczący powstania spółki MOSiR i zmian w sposobie podejścia do pracowników tej spółki.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 9

 1. PO-do dna! says:

  PO i Nowoczesna – tragedia !!! PO nisko upadło, że musi się wspierać tą bandą tragikomicznych półgłówków . Ale Nowakowski jeszcze w .N nie był, więc musi i tam wleźć. Wszystko dla …WŁADZY. Alternatywa – praca w szkole ! Dramat i porażka!
  A cała klika wokół AN już piszczy. Pieniążki się skończą! AN hojnie rozdawał nie swoją kasę, a Kulpa … niestety uczciwa i lewe interesiki się skończą.
  Trzeba teraz wymyślić jakieś obrzydlistwa o Kulpie. Głupi Płocczanie uwierzą i wybiorą znów AN. Wtedy…. hulaj dusza, piekła nie ma!

 2. Kate says:

  Kolesiostwo w Płocku zawsze było i będzie.Czy prezydentem zostanieZdzisiek ,Wiesiek czy inna Grażyna to i tak nic się nie zmieni.Dlatego mnóstwo ludzi z Płocka ucieka.Szkoda bo to piękne miasto z potencjałem…

 3. Tygrys says:

  Nowakowski to wielkie nieporozumienie,czas na zmianę tego pana i jego kolesi z ratusza.

 4. tomek says:

  Akurat bo Nowakowski ma coś do gadania w sprawie połączenia Orlenu i Lotosu. Żałosne lewackie ludki

 5. Krab says:

  niekompetencja, cwaniactwo, kłamstwo i obłuda, wszystko oby tylko do żłobu. To cała filozofia tej „koalicji”. Brakuje im jeszcze starych cwaniaków z SLD i ZSL

  • Marcin says:

   A czemu brakuje? Są, czekają w ciszy na swój ochłap. Zawsze wierni.

  • benek says:

   poczekaj zaraz dołączą, na 100%

 6. paw says:

  Leszczyński ma szanse na etat v-ce prezydenta za niezłą kasę, a na stanowisko prezydenta raczej nikłe szanse dlatego popiera nowakowskiego

 7. POsprzątamy says:

  Kończ Waść, wstydu oszczędż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: