REKLAMA

Piknik Charytatywny na Wzgórzu Tumskim

REKLAMA

W sobotę nieopodal Katedry w Płocku odbędzie się piknik charytatywny na rzecz osób dotkniętych bezdomnością. Stowarzyszenie Romani Bluma zaprasza do zabawy z nutką cygańskiego klimatu.

W najbliższą sobotę, 17 lipca, od godziny 12 Stowarzyszenie Mniejszości Romskiej w Płocku „Romani Bluma” i właściciel Kawiarni Teatralnej Adam Wiśniewski – płocki działacz na rzecz pomocy osobom bezdomnym, zapraszają na Piknik Charytatywny obok Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

PowiązaneTematy

Zebrane fundusze zostaną przekazane na pomoc osobom w kryzysie bezdomności. Osoby dotknięte bezdomnością potrzebują pomocy w zaspokojeniu wielu podstawowych potrzeb życiowych, dzięki akcji zostanie zakupiona żywność, środki czystości i inne artykuły pierwszej potrzeby.

Podczas pikniku będzie można nabyć pyszne ciasta i słodycze, watę cukrową, lemoniadę i owoce. Znajda się też przysmaki dla fanów chleba ze smalcem i kiełbasy z grilla. Pośród przygotowanych atrakcji są pokazy pierwszej pomocy i tańca romskiego. Miłośnicy zwierzaków będą mogli zrobić sobie zdjęcia z kucykiem.Wydarzenie poprowadzi płocka aktorka Magdalena Tomaszewska. Oprawę muzyczną zapewnią Andrzej Mańkowski oraz piosenkarka i tancerka Carmen. Piknik został objęty Patronatem Honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Patronem medialnym wydarzenia jest PetroNews.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU