REKLAMA

Fantasy Park wkracza do Płocka

REKLAMA

Jeszcze dwa tygodnie pozostało do otwarcia Fantasy Park – nowego centrum rozrywki. Już niedługo w Galerii Mazovia, obok klubu Pure, zagości kręgielnia, bilard, dyskoteka… Jednym słowem zabawa dla każdego.

Fantasy Park ulokowane będzie na najwyższym piętrze galerii Mazovia w Płocku. Powierzchnia obiektu to około tysiąc metrów kwadratowych, na których zmieści się:

  • kręgielnia, złożona z sześciu, w pełni zautomatyzowanych, nowoczesnych torów,
  • część klubowa – dyskoteka ze świetnie zaopatrzonym barkiem oraz najnowocześniejszym sprzętem audio-wideo oraz 3 stoły bilardowe.

15 grudnia odbędzie się otwarcie Fantasy Park dla Vip’ów. Na profilu facebookowym Fantasy Park w Płocku niebawem rozpocznie się konkurs, w którym będzie można wygrać wejściówki na tę imprezę oraz vouchery na kręgle. Organizatorzy zapowiadają sporo atrakcji, m.in.: flair show, pokaz capoeira i tańców latino.

Wszyscy goście będą mieli okazję spróbować wielkiego tortu w kształcie logo Fantasy Park.W piątek, 16 grudnia, odbędzie się wielkie otwarcie dla wszystkich mieszkańców Płocka. Gwiazdą imprezy będzie Dj Adamus, znany producent muzyczny, DJ, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Rozpoczęcie zapowiadane jest na 20. Wejście jest darmowe, ale na imprezie będą mogły bawić się osoby, które ukończyły 21. rok życia, organizatorzy zapewniają też sobie prawo selekcji.

Kolejny dzień, 17 grudnia, to dalszy ciąg wielkiego świętowania w Fantasy Park – impreza Candy Shop – najsłodsza impreza w mieście. Jak czytamy na plakacie, będzie to najlepsza muzyka i słodki prezent dla wszystkich gości. Rozpoczęcie również o godzinie 20 i – podobnie jak dzień wcześniej –  impreza przeznaczona jest dla osób powyżej 21. roku życia, a organizatorzy zastrzegają sobie prawo selekcji.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. sylwia says:

    Dyskotega na podolach. To nie może się dobrze skończyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU