REKLAMA

Castorama w Płocku już otwarta. Są promocje i stu doradców [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Od 14 września w Płocku zaczęła działać Castorama, w której ofercie znajdują się produkty do wykończenia wnętrz, a także oferta aranżacji zieleni z otwartą strefą ogrodową. Klienci mogą korzystać ze wsparcia ponad 100 doradców. Obiekt w Płocku jest 95. sklepem sieci Castorama w Polsce.

W środę, 14 września w Płocku otwarto 95. punkt sieci Castorama, który znajduje się przy ul. Bielskiej 59A. Sklep zajmuje ponad 8,3 tys. m2, a znajdziemy w nim strefy inspiracji wraz ze stanowiskami do personalizacji i projektowania kuchni, łazienki, czy mebli modułowych Atomia, które pozwalają stworzyć estetyczne i wygodne przestrzenie w garderobie.

PowiązaneTematy

Wiele produktów odpowiadać będzie osobom, które na co dzień pracują z instalacjami, elektronarzędziami i materiałami budowlanymi. Sklep wyposażony jest w nowoczesny mieszalnik farb, który umożliwia dokładne odczytanie koloru z danej powierzchni, np. zamalowanego tynku, ale także mebli czy fragmentów tapet, co ułatwi wybór idealnej barwy.

Oprócz produktów na miejscu, można kupować też online, na stronie castorama.pl, a zamówione towary odebrać w sklepie, za pośrednictwem Castomatów. W strefie Stockroom, w komfortowych warunkach klienci mogą poczekać na przygotowanie towaru, mogą też korzystać z kas samoobsługowych.– Bardzo cieszymy się, że od dziś nasza bogata oferta jest również dostępna dla mieszkańców Płocka i okolic. Na szczególną uwagę zasługują nasze strefy inspiracji, które są świetnym przykładem, jak w prosty sposób można wykreować swoją przestrzeń marzeń. Pragniemy jak najlepiej odpowiadać na wyzwania i potrzeby naszych Klientów, dlatego służymy pomocą ponad 100 doradców – podkreśla Krzysztof Zborowski, Dyrektor Sklepu Castorama Płock.

Z okazji otwarcia, przygotowano ofertę promocyjną, z której płocczanie chętnie korzystali, ustawiając się w długich kolejkach.

Jak podkreślają w Castorama Polska, wybierając nowe lokalizacje ogromną wagę firma przykłada do budowania dobrych relacji z sąsiadami i za pośrednictwem Fundacji Castorama aktywnie działa na rzecz lokalnych środowisk. Dlatego równolegle do otwarcia sklepu w Płocku, Fundacja rozpoczęła pierwszy projekt w ramach wsparcia lokalnych organizacji pozarządowych. Fundacja Castorama koncentruje się na zapewnieniu dobrych domów i poprawie przestrzeni społecznej osób najbardziej potrzebujących pomocy, a w najbliższym czasie będzie rozszerzać współpracę z innymi lokalnymi jednostkami, aby aktywnie włączyć się w życie miasta i regionu.

Fot. Castorama
Fot. Castorama
Fot. Castorama
Fot. Castorama
Fot. Castorama
Fot. Castorama
Fot. Castorama
Fot. Castorama
Fot. Castorama

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. J60Rama says:

  J60 i Rama jesteśmy pracownikami CRamy i musimy bronić swojej firmy bo długo byliśmy na kuroniówce i wiemy że to było straszne.

  • J60 says:

   Nie przejmujcie się, bądźcie spokojni, Leszek to na pewno twardziel i spryciarz, to niepowodzenie odbije sobie na promocjach w Biedronce.

 2. Omg says:

  Sytuacja na wakacjach, byle co a już atrakcja.

 3. Leszek says:

  Sklep był czynny już od poniedziałku. Wielu klientów wchodziło i wychodziło z zakupami i upominkami. Chciałem też wejść lecz zostałem w drzwiach zatrzymany i zawrócony przez ochronę. Powiedziano mi, że mogą wchodzić tylko klienci zaproszeni. Zrobiło mi się bardzo nieprzyjemnie i przykro. Poczułem się gorszym obywatelem i gorszym klientem. Bardzo mnie to zraziło do tej Castoramy. Jeżeli już jakiś klient nieświadomy sytuacji przyszedł nie powinien być wypraszany.

  • J60 says:

   Wyrazy współczucia. Mam nadzieję,że nic sobie złego nie zrobisz. Jestem z tobą.

  • Rama says:

   Cały Płock się z ciebie śmieje. Żalisz się czy chwalisz?

  • Stef says:

   To ciekawe, bo we wtorek o 10.00 komisja odbierała przygotowanie budynku do otwarcia, a pozniej byla a impreza dla rodzin pracownikow.

 4. Adaś M. says:

  „I trzymaj się ramy, to się nie …”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU