ZUS proponuje szkolenia dla zadłużonych firm

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wychodzi naprzeciw osobom, które mają problemy z płatnościami wobec ZUS. Jeśli prowadzisz firmę i masz zalegasz ze spłatą składek, umów się na szkolenie.

Problemy finansowe mogą dotknąć każdego, kto prowadzi swoją firmę. Jest to właściwie codzienność ogromnej rzeczy polskich przedsiębiorców, czego efektem jest m.in. zaleganie z opłatami wobec ZUS. Co wtedy zrobić, jak rozwiązać problem? Pomocne w tej sytuacji może okazać się szkolenie, które chce organizować Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

– Płocki ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla osób prowadzących działalność gospodarczą – informuje Piotr Olewiński, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa mazowieckiego. – Na spotkaniu prowadzący przedstawią uczestnikom wiele form pomocy spłaty zobowiązań, takich jak odroczenie terminu płatności lub rozłożenie zaległości na raty, co może uratować firmę – zapewnia.

Podczas szkolenia, przedsiębiorcy poznają nowy sposób obsługi klientów z zadłużeniem w ZUS, przypominający bezpośrednią obsługę klienta firmowego w banku.

Szkolenia odbędą się w Płocku o godz. 10.30, w dwóch terminach: 18 listopada i 2 grudnia. Aby wziąć w nich udział, należy zgłosić się telefonicznie pod numerem 24 262-52-71 (wew. 32 07) lub mailowo na adres kinga.janicka@zus. Pod wskazanym numerem telefonu udzielane będą także bliższe informacje o zagadnieniach, które zostaną poruszone przez prelegentów. Oba spotkania odbędą się w siedzibie Oddziału ZUS w Płocku przy al. marsz. J. Piłsudskiego 2 B (sala konferencyjna).

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji