REKLAMA

Zosia i Oliwier cierpią na SMA. Sportowcy postanowili pomóc im w walce z chorobą

REKLAMA
fot. facebook.com Bartłomiej Marszałek

Sportowcy ORLEN Team wspierają 3-miesięczną Zosię i 7-miesięcznego Oliwiera w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Na licytację trafił między innymi kask Roberta Kubicy, rejs z Bartłomiejem Marszałkiem i przelot z Grupą Żelazny oraz Wojtkiem Bógdałem.

Sportowcy wspierani przez ORLEN połączyli siły, aby pomóc Zosi oraz Oliwierowi zmagającym się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Fani sportu i nie tylko mają okazję wspomóc szczytną inicjatywę, a przy okazji wylicytować unikatowe pamiątki.

PowiązaneTematy

Robert Kubica w przeznaczonym na aukcję wyjątkowym kasku ścigał się podczas wydarzenia upamiętniającego 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej (przedmiot już wylicytowany). W ramach zbiórki dla Oliwiera można wylicytować też podwójny bilet na półfinał siatkarskich mistrzostw świata w Katowicach razem z koszulką męskiej reprezentacji z podpisami kadrowiczów.

Chłopca walczącego z chorobą można również wspomóc, biorąc udział w aukcji przelotu z pilotem ORLEN Grupy Akrobacyjnej Żelazny lub motolotnią z Wojciechem Bógdałem. Już wkrótce na aukcję trafi również kolacja z trzykrotną mistrzynią olimpijską, Anitą Włodarczyk.LINK – Licytacje dla Oliwiera

Na licytację dla Zosi przekazany został między innymi specjalny kask jedynego Polaka w F1H2O, Bartłomieja Marszałka (licytacja trwa do 30 sierpnia). Sportowiec oferuje też przejazd bolidem motorowodnej F1.

Pomagający będą mieć też niepowtarzalną szansę wylicytować wizytę w parku maszyn podczas Speedway Grand Prix we Wrocławiu, a ich przewodnikiem będzie Bartosz Zmarzlik, dwukrotny mistrz świata. W pakiecie razem ze zwiedzaniem znajdują się dwa bilety na zawody na Stadionie Olimpijskim.

LINK – Licytacje dla ZosiREKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU